Horoskop na wtorek 3 października 2023 roku pokazuje, że nie wszystkie znaki zodiaku mogą liczyć na przyjemny dzień. Rak zmierzy się z kłodami, które los zacznie rzucać mu pod nogi, Koziorożec poczuje pustkę i samotność, a Ryby zaczną się buntować. Sprawdź horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku i zobacz, czy dla ciebie gwiazdy będą dziś łaskawsze. 

Baran (21.03-19.04)

Baran zamierza dziś odkupić swoje ostatnie winy. Wie bowiem doskonale, że przesadził, ale nie zamierza przejmować się wyrzutami sumienia. O wiele bardziej woli działać i znów wkupić się w łaski osoby, której podpadł. Pomoże mu w tym los i ogromny urok osobisty. 

Zobacz także: 

Byk (20.04-20.05)

Byk poczuje dziś, że ma wszystko pod kontrolą. Zamierza pokazać się z jak najlepszej strony i wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje mu los. Wszystko będzie szło jak z płatka, więc błyskawicznie upora się z obowiązkami, a potem pozwoli sobie na upragniony relaks. 

Bliźnięta (21.05-20.06) 

Bliźnięta poczują dziś motywujący stres. Przed nimi nowe wyzwania, ale świetnie sobie z nimi poradzą, jeśli tylko uwierzą we własne możliwości. Czas popracować nad odpowiednią samooceną i odważnie ruszyć przed siebie, a wszystko się poukłada. 

Rak (21.06-22.07)

Rak nie może narzekać na październik, ale dziś zdecydowanie poczuje spadek formy. Los wyjątkowo nie będzie mu sprzyjał i od rana zacznie rzucać mu kłody pod nogi. Powinien zagryźć zęby, dać z siebie więcej i jakoś to przeczekać, a jutro znów będzie lepiej. 

Lew (23.07-22.08)

Lew poczuje, że przed nim dzień pełen wyzwań. Będzie jednak na tyle zmotywowany, że świetnie sobie ze wszystkim poradzi. Rzucenie się w wir pracy z pewnością dobrze mu zrobi, bo w końcu będzie mógł zająć swoje chaotycznie myśli i nieco się od nich oderwać. 

Panna (23.08-22.09)

Panna mierzy się teraz z wyzwaniami, jakie przynosi jej los. Przed nią sporo zmian, więc warto, aby odpowiednio się na nie przygotowała. Dzięki temu może spać spokojnie, bo będzie miała pewność, że nic jej nie zaszkodzi. Początek miesiąca to zatem dla niej czas przygotowań. 

Waga (23.09-22.10)

Waga będzie miała pracowity dzień, ale zupełnie jej to nie przeszkadza. Świetnie poradzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami i poczuje, że to był naprawdę produktywnie wykorzystany czas. Właśnie takie dni lubi najbardziej, bo sprawiają jej dużo satysfakcji. 

Zobacz także: 

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion uwielbia jesień, dlatego teraz nareszcie poczuje, że żyje. Po lecie, które było dla niego nie do zniesienia, teraz znów wyjdzie ze swojej skorupy i pokaże swoją towarzyską stronę. To z pewnością przyniesie mu wiele korzyści, szczególnie dziś. 

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec zrobi dziś, co w jego mocy, aby odpowiednio rozplanować wszystkie obowiązki i znaleźć czas na odpoczynek. Właśnie o nim marzy najbardziej. Najchętniej wyrwie się gdzieś daleko, więc dobrze zrobi mu zaplanowanie urlopu na najbliższe tygodnie. 

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec może być dziś marudny. Poczuje pustkę i stanie się nieco samotny, ale na własne życzenie. Ostatnio los dawał mu bowiem sporo możliwości, których nie wykorzystał ze strachu. Powinien pokazać swoją rogatą duszę i odważniej stąpać po ziemi. 

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik będzie dziś opiekuńczy. Z reguły patrzy na siebie, ale teraz się to nieco zmieni. Właśnie dziś pomyśli o kimś bliskim i postanowi sprawić tej osobie przyjemność. Może liczyć na to, że jego starania zostaną wynagrodzone, co sprawi mu satysfakcję. 

Ryby (19.02-20.03)

Ryby będą się dziś buntować. Nie zamierzają wiecznie dawać się wykorzystywać i właśnie teraz poczują, że czara goryczy się przelała. Powinny zastanowić się nad tym, co jest dla nich najlepsze i dążyć do tego, pokazując jednocześnie swoją asertywność.

Zobacz także: