Tygodniowy horoskop runiczny 3-9.10.2023 r. ma dla nas wyjątkowe wskazówki, a dzięki mądrości run umiejętnie ominiemy wszelkie życiowe wyboje. Dowiedz się, który celtycki znak patronuje ci w tym tygodniu.

Sprawdź:

Baran (21.03–19.04)

Baran będzie pod wpływem Runy Gebo. Jest to informacja, że w nadchodzącym tygodniu Baran musi zachować energetyczny balans. To, co daje, powinien odebrać, a wtedy Wszechświat będzie dla niego przychylny. To również ostrzeżenie: powód naszego poświęcenie nie zawsze jest tego wart.

Byk (20.04–20.05)

Byk będzie pod wpływem Runy Ingwaz. To jasna zapowiedź, że nadchodzący tydzień minie pod znakiem rozwoju duchowego. Jak wskazuje runa, aby osiągnąć sukces, w pierwszej kolejności należy zadbać o odpoczynek. Tylko napełnieni energią i spokojem możemy dokonać rzeczy naprawdę wielkich.

Bliźnięta (21.05–20.06)

Bliźnięta będą pod wpływem Runy Hagalaz. Znak ten ostrzega przed zniszczeniem lub utratą tego, co jest dla nas ważne. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, Bliźnięta powinny jak najszybciej odciąć się od tego, co im szkodzi. Tylko życie w zgodzie z samym sobą przyniesie im dobre rozwiązania.

Rak (21.06–22.07)

Rak będzie pod wpływem Runy Teiwaz. W najbliższych dniach zodiakalne Raki pokażą swoją wielką siłę i męstwo. Same mogą być zaskoczone, że tak wielka siła w nich drzemie. Runa wskazuje, że to czas, by skupić się na jednym celu.

Zobacz także: 

Zobacz także:

Lew (23.07–22.08)

Lew będzie pod wpływem Runy Ansuz. Spłynie na niego wyjątkowy dar, który obudzi moc przyciągania. W jego orbicie zaczną pojawiać się wyjątkowe osoby, które pomogą mu rozwiązać wszelkie problemy. Runa wskazuje, że w tym tygodniu powinno nastąpić oczyszczenie duchowe.

Panna (23.08–22.09)

Panna będzie pod wpływem Runy Uruz. W tym tygodniu odkryje w sobie wielką siłę i potencjał, który sprawi, że jej życie nabierze barw. Zodiakalne Panny, które borykały się z wieloma problemami, w końcu staną na nogi i będą mogły odetchnąć pełną piersią.

Waga (23.09–22.10)

Waga będzie pod wpływem Runy Algiz. Wibracje tego znaku sprawią, że Waga będzie chroniona przed wpływem złej energii, w szczególności pochodzącej od osób, które mają nieczyste intencje. To dobry czas na podjęcie ważnych decyzji.

Skorpion (23.10–21.11)

Skorpion będzie pod wpływem Runy Thurisaz, która doda mu energii do działania. Dzięki niej pokona wszystkie przeciwności. W związku zodiakalnego Skorpiona mocno zaiskrzy. Siły witalne znajdą swoje ujście w miłości i erotyce.

Przeczytaj także: 

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec będzie pod wpływem Runy Laguz. W najbliższych dniach w życiu Strzelca pojawi się wiele okazji, by zajrzeć w głąb swojej duszy i nawiązać kontakt z wewnętrznym dzieckiem. Dzięki wsparciu Laguz możliwe będzie rozwiązanie starego problemu, który jest nadal bolesny.

Koziorożec (22.12–19.01)

Koziorożec będzie pod wpływem Runy Mannaz.  To jasny znak, że z powinien zawrócić z samotnej drogi. Zodiakalny Koziorożec przyciągnie do siebie osoby, które będą miały niebagatelny wpływ na jego życie i podejmowane decyzje. Co więcej, w końcu odkryje motywy, które nim kierują.

Wodnik (20.01–18.02)

Wodnik będzie pod wpływem Runy Wunjo. Nadchodzi niezwykle udany i przepełniony pozytywnymi emocjami okres. Pod koniec tygodnia duszę Wodnika napełni spokój, ponieważ w końcu zrozumie, że każde zdarzenie niesie głębszy sens.

Ryby (19.02–20.03)

Ryby będą pod wpływem Runy Jera. Będzie to przełomowy tydzień, ponieważ pewien etap się zakończy, a zodiakalne Ryby z rozmachem wejdą na nieznane sobie przestrzenie. Jednak sukces osiągną tylko wtedy, gdy zaczną żyć w zgodzie z naturą.