Wielki horoskop kryształowy na październik 2023 r. podpowiada, jaki minerał wybrać na rozwiązanie aktualnych problemów każdego znaku zodiaku. Turmalin na ochronę czy jaspis na rozsądek? Sprawdź, który kamień najlepiej współgra teraz z energią twojego znaku zodiaku. 

Baran (21.03 – 19.04)

Baran w tym miesiącu będzie musiał zawalczyć ze swoimi impulsami i emocjami. Cierpliwości i wytrwałości doda mu jaspis. Ten kamień najlepiej przekuje energię Barana w rozważne czyny. Dopilnuje, by kierować się dobrem oraz sprawiedliwością. Jaspis oczyści aurę Barana, rozładuje stres i wyklaruje jego myśli.

Byk (20.04 – 20.05)

Bykowi w październiku przyda się wzmocnienie pewności siebie i intuicji. Ktoś może zechcieć go wykorzystać, zagrać na jego uczuciach i skusić go do złego. Przed wszelkimi negatywnymi oddziaływaniami najlepiej ochroni go agat fioletowy. Ten kamień przyniesie Bykowi harmonię, spokój, skupienie i siłę do walki z wrogami.

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Bliźnięta w najbliższych tygodniach powinny zwracać uwagę na swoje finanse i nieczyste zamiary ludzi. Bliźnięta mogą zostać wystawione na niejedną próbę charakteru. Wskazane jest noszenie cytrynu na poprawę w sferze pieniężnej i towarzyskiej. Cytryn pobudzi kreatywność, pomoże podjąć ważne decyzje i ukierunkować silną wolę.

Rak (21.06 – 22.07)

Rak może być teraz nieco roztargniony i mieć zmienne nastroje. Nadejdzie kilka zakłóceń w sferze miłości i finansów, dlatego najbardziej wskazany jest dla niego kamień księżycowy. Zapewnia on przywrócenie harmonii, wyciszenie, równowagę emocjonalną. Pomaga zadbać o związek, wyznawać uczucia, ale też stawiać ważne granice.

Zobacz też: 

Lew (23.07 – 22.08)

Lew w październiku będzie skupiony na uczuciach i marzeniach. Jego zdolności oraz siłę idealnie uzupełni granat. Ten kamień wzmocni ambicje Lwa i pomoże mu w drodze po sukces w każdej dziedzinie. Granat doda siły, przebojowości oraz kreatywności, bo nawet majestatyczny Lew czasem ma z nimi problemy.

Zobacz także:

Panna (23.08 – 22.09)

Panna potrzebuje w tym miesiącu czegoś, co wzmocni jej chęci do działania. Na jej energię idealnie wpłynie lapis lazuli. Pomoże Pannie porzucić nadmierne troski i lęki, posłuchać intuicji i skorzystać z nadarzających się okazji. Lapis lazuli doda dystansu, akceptacji oraz spokoju. Z nim Panna może podbijać świat.

Waga (23.09 – 22.10)

Waga może w tym miesiącu znaleźć się w impasie uczuciowym i stracić głowę do innych spraw. Aby rozwiązać problemy w związku, a może i przełamać pewne utarte zwyczaje, powinna sięgnąć po kwarc różowy. Mówi się, że to kamień pomocny miłości i samoakceptacji, której Wadze często brakuje. Warto podzielić się nim z partnerem.

Skorpion (23.10 – 21.11)

Na Skorpiona w październiku najlepiej zadziała malachit. Pomoże mu uporać się z negatywnymi przyzwyczajeniami czy nałogami. Ukoi zszarpane nerwy i przywróci harmonię w uczuciach. Malachit pokieruje Skorpionem w związku tak, by nie zdominował relacji i nie odstraszył partnerki. Ujawni jego najlepsze cechy. 

Przeczytaj też o: 

Strzelec (22.11 – 21.12)

Strzelec może teraz potrzebować wsparcia, jakie daje opal lub opalit. Oba kamienie pomogą mu rozwiązać problemy w związku oraz w relacjach z rodziną. Opalit wskaże Strzelcowi nową ścieżkę życiową oraz jak połączyć pragnienia serca i rozumu. Z tym kamieniem odzyska spokój ducha i radość.

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Koziorożec w październiku potrzebuje nieco ochrony i pokierowania. Finanse będą się miały dobrze, ale by nie szaleć z wydatkami, przyda się moc czarnego turmalinu. Zabezpieczy on Koziorożca przed zazdrością i złym okiem. Turmalin pomoże zrozumieć, że pieniądze przydadzą się już wkrótce przy podejmowaniu nowego kroku w związku.

Wodnik (20.01 – 18.02)

Wodnik może wkrótce zapragnąć ucieczki i pozostawienia wszelkich problemów za sobą. To poczucie, bez popełniania tak radykalnych kroków, przyniesie mu akwamaryn. Z nim łatwiej odkryje prawdę o tym, co dla niego najważniejsze. Uwolni się też od ciężaru przeszłości i odnajdzie swoje miejsce.

Ryby (19.02 – 20.03)

Ryby w październiku skupią się na ludziach wokół siebie. Z jednej strony będą chciały pomóc wszystkim potrzebującym, a z drugiej same mają sporo do naprawy. Piasek pustyni pomoże im pokonać nieśmiałość, podjąć odpowiednie decyzje, a czasem także poprosić o wsparcie. Podniesie też na duchu i wzmocni optymizm.

Sprawdź też: