Nie wszyscy mają szczęście w miłości. Zwłaszcza w tym miesiącu niewiele znaków zodiaku może liczyć na to, że u ich boku pojawi się ktoś wyjątkowy. Są też jednak takie osoby, którym gwiazdy będą sprzyjać pod względem uczuciowym. Horoskop miłosny na październik 2023 roku pokazuje, kto z nas może liczyć na szybsze bicie serca w tym miesiącu, a kogo ominie strzała Amora. 

3 znaki zodiaku zakochają się w październiku

Niektórzy z nas są prawdziwymi szczęściarzami. Osoby urodzone pod 3 gwiazdami w październiku mogą liczyć na pomyślność losu pod względem uczuciowym. Ich serce zabije teraz szybciej. 

Te 3 znaki zodiaku zakochają się w październiku: 

  • Baran,
  • Rak, 
  • Skorpion. 

Zobacz także: 

Horoskop miłosny: Baran, Rak i Skorpion poczują szybsze bicie serca

Baran w tym miesiącu będzie skupiał się przede wszystkim na sprawach sercowych. Zacznie robić wszystko, aby być w centrum zainteresowania i wpaść komuś w oko. Z pewnością mu się to uda, jeśli tylko nie wykaże w swoim zachowaniu aktów desperacji. Wystarczy, że pokaże pewność siebie i pozostanie nieco tajemniczy, a przyciągnie każdego jak magnes. 

Rak od początku miesiąca będzie miał dobrą passę pod względem uczuciowym. Los przyniesie mu wiele chwil, które przysporzą go o szybsze bicie serca. Otrzyma od Amora okazję na znalezienie drugiej połówki lub pogłębienie już noszonych w sobie uczuć. Niezależnie od tego, czy jest w związku, czy pozostaje singlem, teraz ma szansę na miłość. 

Skorpion musi zachować czujność, bo miłość w jego życiu pojawi się znienacka. Z pewnością go zaskoczy, ale szybko się przekona, że warto całkowicie się poddać temu uczuciu. Przeżyje niezwykłe chwile i zda sobie sprawę, że dawno nie był tak szczęśliwy. Takie uczucia zdarzają się rzadko, więc powinien całkowicie się na nie otworzyć i je pielęgnować. 

Zobacz także:

Zobacz także: