Hanna Konarowska wzięła ślub

Hanna Konarowska to córka aktorskiej pary – Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Kobieta poszła śladami rodziców i dzisiaj możemy ją oglądać w takich produkcjach jak: „Lejdis”, „M jak miłość”, „Przyjaciółki”, „Wkręceni 2” i „Barwy szczęścia”. Aktorka za pomocą Instagrama przekazała swoim obserwatorom szczęśliwą nowinę. Okazało się, że Hanna Konarowska i Łukasz Nowiński są już po ślubie! Gwiazda opublikowała serię zdjęć z kameralnej uroczystości. Parze towarzyszyli najbliżsi znajomi i rodzina. Ceremonia nie wyglądała jednak tak, jak wymarzyli sobie młodzi. Przez pandemię koronawirusa uroczystość została przesunięta w czasie i liczba gości została znacznie ograniczona. W poście Konarowska pokreśliła jednak, że niczego z mężem nie żałują. 

Mówi się „chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia. Był: mały kameralny ślub w cudownej restauracji @francuska12a na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00 - zaczęła swój wpis Konarowska. 

Hanna Konarowska – historia związków 

Hanna Konarowska przez dziesięć lat była związana z aktorem Jakubem Wonsem. Para w 2011 r. doczekała się córki Zofii. Gwiazda siedem lat później przywitała na świecie drugie dziecko – córkę Hannę, którą ma ze związku ze swoim obecnym partnerem, Łukaszem Nowińskim. Teraz aktorka wyjawiła, że właśnie spodziewa się trzeciego dziecka. 

Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące, dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania. Weekend miodowy z dziećmi. I co? I nic. I bosko! Wzruszająco, cudownie, tanecznie, pysznie, w pełnym deszczu (po dwóch tygodniach upalnego września), adidasach i mokrej sukni. Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi – napisała w dalszej części wpisu aktorka. 

Na koniec aktorka podziękowała wszystkim gościom i poinformowała, że przyjęła nazwisko męża.