Kolejny ślub w rodzinie Królikowskich odbył się w sobotę, 11 września. Sakramentalne tak powiedzieli sobie Julia Królikowska i Jakub Nowak.

Julia Królikowska - zdjęcia ze ślubu i wesela

Julia Królikowska, którą znamy głównie z roli Kasi Lubicz w serialu "Klan" wzięła ślub równo miesiąc po swoim bracie Antku. Ceremonia odbyła się w samym sercu Warszawy, w kościele Najświętszego Zbawiciela znajdującym się na placu Zbawiciela, kojarzącym się głównie ze stojącą tam przez kilka lat tęczą. Wesele miało miejsce w Przystani Zbójna Góra - klimatycznej sali znajdującej się ok. 20 km od centrum Warszawy oferującej "wesela w stylu slow".

Kilkoma zdjęciami ze ślubu i wesela pochwalił się nowy zięć Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Jakub Nowak.

Panna młoda miała na sobie prostą, białą suknię z asymetrycznym dołem, dekoltem w literę V oraz krótkimi rękawami. Pan Młody wystąpił natomiast w klasycznym, czarnym garniturze i muszce. 

Z relacji zaproszonych gości wiemy również, do jakiej piosenki swój pierwszy taniec zatańczyli Państwo Młodzi. To bardzo nietypowy wybór - Julia i Jakub postawili na utwór "Dam ci wszystko, czego chcesz" z filmu dla dzieci "Muppety: Poza Prawem".

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w naszej galerii.

Kim jest Jakub Nowak, mąż Julii Królikowskiej?

Jakub Nowak ma 32 lata, jest więc o 10 lat starszy od swojej żony. Zajmuje się sportem. Biega w maratonach i półmaratonach. Jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Z rodziną Królikowskich od kilku lat współpracuje przy organizacji Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego w Kudowie-Zdroju.

Zobacz także: