Dorota Chotecka i Radosław Pazura są małżeństwem od 18 lat. Ślub wzięli w 2003 roku - niedługo po wypadku samochodowym, w którym ciężko ranny został Radosław Pazura. Aktorska para zna się jednak o wiele dłużej - poznali się na studiach w łódzkiej filmówce przeszło 30 lat temu i od tej pory tworzą szczęśliwy związek. Doczekali się córki - 14-latniej dziś Klary. Wspomnieniem z ich studenckich czasów, o którym mówi cały internet, podzieliła się w sieci aktorka. 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura - zdjęcie sprzed 32 lat

Dorota Chotecka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z czasów, kiedy wraz z obecnym mężem, Radosławem Pazurą byli jeszcze adeptami sztuki aktorskiej.

U teściów. Wspominamy. Jak było 32 lata temu - napisała pod fotografią aktorka.

Bardzo się zmienili i trudno ich rozpoznać? Nic bardziej mylnego! Dorota Chotecka nosiła wówczas drobne loczki w kolorze kasztanowym, a Radosław Pazura miał niemal identyczną fryzurę jak ukochana. I to tak naprawdę jedyna widoczna różnica. Rysy twarzy obojga są tak charakterystyczne, że bez trudno można domyślić się, kogo przestawia ujęcie przed lat.

Fani pary również zwrócili na to uwagę. "Piękni i młodzi zawsze!", "Tak właśnie pamiętam Radka", "Ciągle młodzi, piękni, zakochani" - czytamy w komentarzach. 

Wiele osób zauważyło również, że Radosław Pazura na fotografii w wyjątkowy sposób zerka na przyszłą małżonkę: ""Pan Radek zapatrzony i zakochany", "Mąż od zawsze wpatrzony w kobietę swojego życia" - pisali.

Koleżanka po fachu aktorskiej pary, Olga Borys dodała: "A on wciąż na Ciebie tak patrzy".

W naszej galerii znajdziecie inne - starsze i aktualne zdjęcia Doroty Choteckiej i Radosława Pazury. Zobaczcie, jak się zmienili na przestrzeni lat!

Zobacz także: