Dominika Kulczyk zmieniła fryzurę

Dominika Kulczyk to bizneswoman, reportera i znana działaczka społeczna. Jest Prezesem Zarządu założonej przez jej rodziców fundacji Kulczyk Foundation, która pomaga biednym i wykluczonym na całym świecie. Zarządza również odziedziczoną po ojcu spółką Polenergia, czyli pierwszą prywatną polską grupą energetyczną, która koncentruje się na zielonych rozwiązaniach i buduje farmy wiatrowe. Majątek Dominiki Kulczyk wyceniony został na 7,1 mld zł.

Dominika Kulczyk zyskała rozgłos i sympatie telewidzów dzięki serii reportaży zatytułowanych „Efekt Domina”, w których opowiadała historię ludzi skrzywdzonych przez los i wykluczonych. Program emitowany był na antenie TVN i od razu zjednał Dominice szerokie grono fanów, którzy natychmiast zauważyli, że ich ulubiona filantropka przeszła metamorfozę.

ZOBACZ TEŻ: "Subtle bangs": ta grzywka pasuje każdemu i dodaje kobiecości. Jak wygląda?

Dominika Kulczyk w grzywce

Dominika Kulczyk zdecydowała się na ostre, stylowe cięcie grzywki. Jej włosy mają kolor ciepłego brązu i opadają przy twarzy miękkimi falami. Fani są zachwyceni zmianą, a w komentarzach posypały się komplementy. Internauci zwracają również uwagę, że grzywka odjęła Dominice 10 lat i nadała jej młodzieńczego uroku. A Wy co sądzicie o tej metamorfozie? Zdjęcia bizneswoman znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: "To oburzające, że dziewczęta nie mają szans na lepszą edukację, a kobiety na pójście do pracy, bo są zbyt biedne, aby mieć okres"