"Subtle bangs" - hitem 2021

Nowy rok przynosi nam wiele modowych i urodowych rozwiązań. W 2021 roku światem fryzur zawładnie różnorodność. W modzie będą przede wszystkim odważne cięcia, jak shaggy hair, czy modern mullet. W trendach dalej pozostaną niezastąpione i uwielbiane przez miliony kobiet boby. Hitem tego roku będą również grzywki. Jeśli grzywki kojarzą ci się z nieudanymi fryzurami z dzieciństwa, ale chcesz nieco zaszaleć, subtle bangs z pewnością sprawdzi się u ciebie. To subtelna i delikatna wersja grzywki, która pasuje każdej kobiecie.

Zobacz także: Modne fryzury 2021: Blunt chop. Fryzura, która pasuje absolutnie każdej z nas!

"Subtle bangs": jak wygląda taka grzywka?

To delikatne cieniowanie, które charakteryzuje się zachowaniem większej objętości po bokach, a mniejszej na środku, co wyróżnia je na tle innych grzywek. Zwykle są rozchylone na środku i tworzą efekt przypominający zasłonę. Dzięki temu z łatwością możemy układać włosy tak, aby swobodnie zwisały przy skroniach. Co ciekawe, nie ma konkretnej długości włosów, na której ten rodzaj grzywki będzie się sprawdzał najlepiej. Na wszystkich długościach subtle bangs prezentuje się zjawiskowo. Idealnym rozwiązaniem, który świetnie komponuje się z subtelną grzywką jest baleyage. Taka koloryzacja będzie hitem nadchodzących miesięcy i może zjawiskowo wyglądać na cieniowanych włosach.

Zobacz również: "Curtain bang", czyli grzywka w stylu lat 70. Ta fryzura będzie królować w 2021 roku

Subtle bangs: jak układać grzywkę?

Subtelna grzywka jest niezwykle prosta w utrzymaniu w porównaniu do innych rodzajów grzywek. Nie wymagają tak częstego przycinania, jak inne grzywki, więc można pozwolić im swobodnie odrastać. Dzięki ich delikatności, etap odrastania nie będzie tak drastyczny i mocno widoczny. Stylizacja subtle bangs również nie wymaga drogiego sprzętu. Wystarczy dobra okrągła szczotka i suszarka do włosów. Jeśli chcesz wzbogacić stylizację i nadać włosom niepowtarzalny efekt, możesz użyć prostownicy lub lokówki.

             
             

To Cię może również zainteresować: Modne kolory włosów 2021: O te odważne odcienie już proszą swoich fryzjerów najbardziej stylowe paryżanki!