Mama lama nagrały cover hitu "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło

Dwie mamy i vlogerki z kanały "Mama lama" postanowiły spróbować swoich sił w muzycznym coverze. Ich wersja przeboju radiowego "Małomiasteczkowy" jest naprawdę niezła, a opowiada o zmaganiach kobiet w ciąży każdego dnia. Dziewczyny świetnie ulożyły tekst, dobrze zaśpiewały i profesjonalnie nagrały ciążowy teledysk. Wyszło na tyle dobrze, że "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" obejrzało już na YouTubie prawie 200 tysięcy osób, a zewsząd płyną pozytywne komentarze. Ola to mama Euniki i Michała oraz żona Łukasza „Wookiego” Woźniaka, Ania to mama Antoniego i Stefana oraz żona Adama – muzyka orkiestrowego. Kompozytorka i nauczycielka wielu programów umuzykalniających dla dzieci.

Mamy nadzieję, że spodoba się głównym zainteresowanym — mamom w stanie błogosławionym, ale także wszystkim pozostałym, napisały autorki coveru Dawida Podsiadło pod filmem. 

Aleksandra i Ania tworzą "Mama lama" od dłuższego czasu i z dnia na dzień zyskują na popularności. Dzielą się poradami dla mam i kobiet, mówią o problemach w małżeństwie, wakacjach z dziećmi i zarządzaniu domowym budżetem. Na fali popularności vlogów w sieci ich filmy mają co najmniej cztery miliony wejść. 

"Znowu wkurza mnie twoja twarz, znowu zgaga w przełyku. Znowu widzę poród online. Znowu żrem kwas foliowy. Wiem o dietę teraz muszę dbać sałata, ryba, pasztetowa, lecz co poradzić na to mam, gdy myślę pizza i uczta lodowa", śpiewają "Mamy lamy". 

To ich sposób na świętowanie 100. odcinka na ich kanale oraz 40 tys. subskrypcji na You Tube. Internauci życzliwie komentują film i w większości pozytywnie do niego podchodzą. Obie twórczynie „Mamy Lamy”, Ania i Ola, są obecnie w ciąży (obie w trzeciej). 

"Uwielbiam Was macie świetne poczucie humoru i wiecie o czym mówicie albo zapraszacie gości.", "Mam 18 lat i do macierzyństwa mi nie śpieszno, ale wprost uzaleznilam sie od waszego kanału! Opowiadacie w tak cudowny sposób że moglabym sluchac o wszystkim, naprawdę.", "Dawid, czy ty to widzisz?!? Laski rozwaliły system!", piszą komentujący pod filmikiem. Musimy przyznać, że nam też wyjątkowo się podoba ten cover, lubimy to!