Ipokrzyku.pl to nazwa zapadająca w pamięć, wobec której Pacjentom zapewne trudno jest przejść obojętnie?

Lek. dent. Magdalena Szajnar – prezes ipokrzyku.pl Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu: Tak, podkreśla nie tylko szybkie pozbycie się problemu, ale także odzwierciedla standardy leczenia i diagnostyki, które oferujemy w połączeniu z opieką specjalistów na najwyższym, światowym poziomie. Przychodzą do nas bowiem pacjenci, których problemy zdiagnozowano jako „nie do rozwiązania”.

Projekt Ipokrzyku.pl powstał w 2018 roku i bezsprzecznie wyróżnia się na tle innych centrów stomatologicznych. Brzmi obiecująco. Co wyróżnia klinikę ipokrzyku.pl?

Jesteśmy jedynym gabinetem stomatologicznym w Polsce, który specjalizuje się w leczeniu bruksizmu i zaburzeń w obrębie stawu skroniowo-żuchwowego. Jako jedyni w południowej Polsce oferujemy 5 lat gwarancji na wszystkie wykonywane zabiegi. Oferujemy również bezpłatne konsultacje z darmową tomografią 3D do każdego planu leczenia.

Przeprowadzacie również spektakularne, cyfrowe metamorfozy uśmiechu 3D? Na czym polegają?

Pacjent, zgłaszając się do nas ma pewność, że spełnimy jego marzenia o najpiękniejszym uśmiechu. Dzięki skanerowi wewnątrzustemu, nie tylko nie musimy już pobierać wycisków i zabiegi protetyczne są o wiele bardziej przyjemne. Pacjent ma również możliwość obejrzenia na ekranie komputera cyfrowego modelu zębów i zaprojektowania wspólnie z lekarzem swojego wymarzonego uśmiechu.

ipokrzyku.pl Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu oferuje także innowacyjne metody, które pozwalają na odzyskanie uśmiechu w jeden zaledwie dzień, nawet w przypadku całkowitego bezzębia?

To dla nas żaden problem. Współpracujemy z liderami branży implantologicznej, firmą Nobel Biocare. Ich oryginalna, opatentowana koncepcja leczenia All-on-4® pozwala nam pomóc pacjentom, nawet jeśli warunki są bardzo trudne. Żaden inny system implantologiczny nie oferuje tak szerokich możliwości, jeśli chodzi o odbudowę bezzębia.

Jak zatem przebiega leczenie metodą All-on-4® ?

Po pierwsze- bezpłatna konsultacja i tomografia komputerowa CBCT. Na wstępie musimy się dowiedzieć, jakie są oczekiwania pacjenta i ustalić plan leczenia. Sama procedura All-on-4® to tak naprawdę tylko jeden zabieg: pacjent przychodzi do kliniki bez zębów, a po kilku godzinach może cieszyć się kompletnym uśmiechem. I to nawet jeśli warunki do implantacji nie są zbyt korzystne. W trakcie zabiegu wszczepiamy tylko cztery implanty, na których osadzamy stały most, na cały okres gojenia. Dzięki metodzie All-on-4® pacjent może od razu normalnie jeść i mówić. I co równie ważne, natychmiast odzyskuje poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Nowe zęby, nowe życie, to wszystko brzmi jak piękny sen. Rzeczywiście to takie proste?

Takie właśnie powinno być leczenie - szybkie, skutecznie i bezbolesne. Mamy do dyspozycji najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, takie jak właśnie All-on-4®. To do nas, jako specjalistów, należy właściwe ich wykorzystanie i spełnienie marzeń pacjentów o najpiękniejszym uśmiechu. Od ponad 12 lat wsłuchuję się uważnie w potrzeby i oczekiwania pacjentów, a każdy jest dla mnie kimś wyjątkowym. Cieszę się, kiedy widzę ich radość, czasem łzy szczęścia. To, że pacjenci polecają nas swoim bliskim czy znajomym jest dla mnie najwyższym dowodem zaufania, uznania dla naszej pracy, najpiękniejszym komplementem.

--

Nasza ekseprtka: Lek. dent. Magdalena Szajnar – prezes ipokrzyku.pl Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu