Demi Lovato pokonała zaburzenia odżywiania

28-letnia gwiazda przez długi czas walczyła z zaburzeniami odżywiania, brakiem samoakceptacji, samookaleczaniem i chorobą alkoholową. Z tego też powodu, zrobiła sobie krótką przerwę w swojej karierze w showbiznesie. Teraz Demi Lovato może pochwalić się jednym ze swoich największych życiowych osiągnięć: pokonała chorobę i jest na prostej drodze do całkowitego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Demi Lovato pierwszy raz pokazała ciało bez retuszu: “jestem zmęczona tym, że ciągle poprawiam zdjęcia”

Demi Lovato zamieściła wzruszający post o samoakceptacji

Piosenkarka zamieściła niesamowity wpis na Instagramie. Gwiazda zdecydowała się na zaskakującą sesję zdjęciową, podczas której z dumą prezentuje swoje kształty i posypane brokatem rozstępy. Co więcej, w poruszającym opisie poinformowała fanów o swojej walce i powrocie do zdrowia.

Kiedyś nie wierzyłam, że wyzdrowienie z zaburzeń odżywiania jest możliwe. Myślałam, że wszyscy udają, za zamkniętymi drzwiami wracając do tego co było. "Z pewnością co chwilę wymiotuje”, "Niemożliwe, że naprawdę zaakceptowała swój cellulit". To tylko kilka z rzeczy, które przechodziły mi przez myśl, gdy dorastałam. Jestem tak szczęśliwa, że ​​po raz pierwszy w życiu mogę szczerze przyznać, że mój dietetyk spojrzał na mnie i powiedział: "Tak wygląda powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania". Na cześć mojej wdzięczności za to, gdzie dzisiaj się znajduję, zrobiłam sobie tego lata sesję zdjęciową. Pomalowałam moje rozstępy brokatem, by cieszyć się swoim ciałem i wszystkimi jego cechami (niezależnie od tego, czy społeczeństwo widzi je jako dobre, czy złe). Moje rozstępy nie znikają, więc równie dobrze mogę je ozdobić brokatem. Niech będzie to również przypomnienie dla każdego, kto uważa, że ​​to nie jest możliwe: MOŻESZ TO ZROBIĆ. WIERZĘ W CIEBIE. Ten rok był ciężki. Bądźcie dla siebie delikatni, jeśli się poślizgniecie, pamiętajcie, by wrócić na właściwe tory, ponieważ jesteście warci cudu ozdrowienia. Kocham Was – możemy przeczytać pod serią zdjęć Demi Lovato na Instagramie.

 

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska z cellulitem i rozstępami: to zdjęcie to hołd dla wszystkich matek!

Gwiazda pokazuje, że nawet z największych życiowych problemów i załamań można wyjść oraz cieszyć się powrotem do normalnego życia. Demi Lovato jest też przykładem, że nie warto mieć kompleksów i wstydzić się swojego ciała, bo każdy z nas jest idealny taki, jaki jest!

Zobacz też: Pokazuje rozstępy i cellulit na Instagramie i ma ponad 2 miliony followersów. Kim jest Danae Mercer?

Zobacz także: