Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Aleksandra Żebrowska niedawno powitała na świecie czwarte dziecko. Szczęśliwa mama trzech chłopców i córeczki zamieściła ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie brzucha po porodzie. "Wystarczająco piękna" - napisała Ola Żebrowska, dodając hasztag "ciało po porodzie". Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Szczególnie jedno zdjęcie wywołało niemałe emocje wśród fanów. 

Post Aleksandry Żebrowskiej od razu skomentowała Zosia Zborowska. - "Mama, kocham" - napisała aktorka. Martyna Wojciechowska dodała: - "Wyglądasz wspaniale". 

Ola, jesteś niesamowita. Piękna Istoto - napisała podróżniczka i blogerka Anna Skura.

Jednak największe emocje wywołało zdjęcie, które żona Michała Żebrowskiego wrzuciła jako drugie. Widać na nim piękno kobiecego ciała po porodzie.

Jak przyznały zgodnie Internautki, nie każdy miałby odwagę zamieścić taką fotografię. Tym bardziej doceniają i podziwiają jej piękno.

Nic piękniejszego dziś na IG nie zobaczę.

Uwielbiam Ola! Coś pięknego, wspaniałego! Coś, czego inny na insta nigdy nie pokaże. Jesteś ponad wszystko!

Uwielbiam Olę oglądać. Jest tak autentyczna i wyluzowana. Nic tylko się od Niej uczyć.

Myślę, że nie ma nic piękniejszego niż ciała Kobiet, nasze ciała... - piszą zgodnie Internautki w komentarzach.

Aleksandra Żebrowska karmi piersią w windzie

Obserwatorzy konta Oli Żebrowskiej doceniają otwartość i pokazywanie rzeczywistości i macierzyństwa bez lukru i filtrów. Nic dziwnego, że profil żony Żebrowskiego ma tak duże grono fanów. Będąc w ciąży Aleksandra Żebrowska relacjonowała, jak zmienia się jej ciało w ciąży i na jakie trudności napotyka ciężarna kobieta. Szczególnie mocno komentowany był wpis z podróży pociągiem PKP w zaawansowanej ciąży.

- Cogodzinne korzystanie z pociągowej toalety w zaawansowanej ciąży i w pozycji na narciarza uważam za nie lada wyczyn. Szczególnie kiedy Twój dwulatek koniecznie musi wejść do środka z mamą - po 3 sekundach obserwowania jak radzisz sobie ledwo utrzymując równowagę nad sedesem, decyduje, że już skończyłaś, zaczyna kręcić zamkiem i szarpać za klamkę, żeby otworzyć drzwi - pisała Żebrowska.

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule: 

Tuż po porodzie Ola Żebrowska pokazała zabawne zdjęcie, jak karmi piersią nowonarodzoną córeczkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Ola karmiła dziecko jadąc ... windą. 

Widać, że to już czwarta dzidzia. Karmienie na stojąco w windzie! Bosko.

A Wy miałyście okazję karmić w windzie?