Aleksandra Żebrowska niedługo urodzi czwarte dziecko 

Aleksandra Żebrowska kilka miesięcy temu ogłosiła, że niedługo znów zostanie mamą. Żona Michała Żebrowskiego Informacją podzieliła się z obserwatorami za pomocą zabawnego postu na Instagramie. Para wychowuje już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Chociaż będzie to czwarte dziecko Żebrowskich, gwiazda podkreśla, że jest obecnie w ósmej ciąży.   

Aleksandra Żebrowska jest znana ze swojego podejścia do macierzyństwa, ale także pokazywania jego uroków w mediach społecznościowych. Gwiazda nie koloryzuje bycia mamą i często w zabawnych, ale prawdziwych postach na Instagramie ukazuje rzeczywistość rodzica. Nie ma problemu z pokazywaniem się bez makijażu, a ostatnio udostępniła nawet zdjęcie, na którym widać cellulit. „Lekarze jej nienawidzą. Butelka pełna wody. #przedipo – napisała żartując. Tym razem Żebrowska udostępniła dwa zdjęcia w tym samym stroju kąpielowym. Pokazała przy okazji jak zmienia się jej ciało w trakcie ciąży.  

ZOBACZ TAKŻE:

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak zmienia się jej ciało 

Aleksandra Żebrowska została gwiazdą okładkową czerwcowego wydania Vivy! Podczas sesji miała na sobie uroczy, błękitny strój kąpielowy w białe kwiatki. Po kilku tygodniach postanowiła znów przymierzyć kostium i przy okazji pokazała, jak jej ciało zmienia się w trakcie ciąży. Okazało się, że strój dalej pasuje idealnie! Żebrowska zdradziła, że w trakcie sesji ważyła 78 kg, a teraz jej waga pokazuje pięć kilogramów więcej. 

Kilka tygodni i parę kilo później - #stillfits - napisała Żebrowska żartując.  

Pod postem Żebrowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy i miłych słów od innych mam. Wiele kobiet niezwykle ceni gwiazdę za to, że w prawdziwy sposób pokazuje macierzyństwo, a także normalizuje zmieniające się ciało w trakcie ciąży. Żebrowska wielokrotnie pokazywała w mediach społecznościowych swoje rozstępy czy cellulit.

Najpiękniejsze 83kg ever.

To się nazywa robienie masy.

Ale super Pani wygląda! Ja dziś 35tc i gdy mam gorszy dzień to lubię czerpać pozytywną energię przeglądając Pani profil. 

Kwitnie Pani w ciąży. Piękna kobieta – pisali obserwatorzy.  

 

  

Zobacz także: