Ola Żebrowska urodziła 4. dziecko! Tym razem to dziewczynka

Ola Żebrowska, żona aktora Michała Żebrowskiego, 30 lipca urodziła 4. dziecko. Do trzech chłopców: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa, dołączyła siostrzyczka. Szczęśliwi rodzice nie zdradzili jeszcze imienia nowej członkini rodziny, ale za to mama opublikowała w swoich social mediach zabawną ankietę na najbardziej znienawidzone pytanie męża/partnera na sali porodowej. Okazuje się, że jest ich nie mało. Jedna z obserwatorek żartobliwie sugeruje, że "na porodówkę należy iść również z papierami rozwodowymi".

O jakie pytania chodzi?

Instagram @olazebrowska

Ola Żebrowska zdradziła, jakie pytanie męża wkurzała ją podczas porodu najbardziej

W przypadku państwa Żebrowskich, pary z 13-letnim stażem i czwórką dzieci, to pytanie to: "Boli?". Opowieści obserwatorek zamieszczone w komentarzach rozłożyły nas na łopatki, choć z pewnością nie były one zabawne dla rodzących pań, gdy wybrzmiały na sali porodowej.

Te historie "zrobiły nam dzień" ! Nasz totalny faworyt to: „i jak Ci idzie?”

Położna podała kawke mojemu mężowi, kiedy mijała już 12 godzina porodu a on stwierdził: "porody nie są złe" 

Podczas pierwszego porodu(11h), który zakończył się cc, mąż powiedział, że jednak pozostaniemy przy jednym dziecku, bo on kolejny raz tego nie przeżyje 

Mój po podaniu znieczulenia jak ból odszedł i mogłam chwilę się odsapnąć:,, o jak dobrze wreszcie mogę odpocząć i trochę się przespać bo już taki zmęczony jestem ".

Może dasz mi ten gaz? Tobie on i tak nie pomaga”

Dziękuje za ten post! Ubaw mam po pachy bo przypomina mi się moj pierwszy poród i mój mąż...:D odrazu przy wejściu mu zapowiedziałam, że jak zobacze ze gra w sudoku to mu spuszcze telefon w kiblu:D nie grał, za to pytał: no rodzisz czy nie?

Widziałem jak wychodzi człowiek z człowieka. Jestem nieśmiertelny chyba.

Jak krzyknęłam do męża „Bartek wody”(oczywiście chodziło mi o to,ze odeszły) to mój mąż pobiegł po wodę i się mnie pyta,gazowana czy zwykła