Mity o facetach

Zdarza Ci się nadawać ze swoim facetem na zupełnie innych falach? Zastanawiasz się skąd biorą się te nieporozumienia? I czy udany związek w ogóle jest możliwy? Problemy w związku mogą mieć źródło w... nieodpowiednim rozumieniu swojego mężczyzny! Mity o facetach są bardzo popularne i często mimo woli w nie wierzymy. Wcale nie zawsze powszechne mity o facetach są prawdziwe. Jak brzmi 10 największych mitów o facetach?

Największe mity o facetach

Nowy Rok to dobry czas, żeby popracować nad swoim związkiem i relacją ze swoim partnerem. W związku z tym postanowiłyśmy obalić największe mity o facetach i w końcu dojść do tego, które mity o facetach są prawdziwe! Jak brzmią największe stereotypy o mężczyznach?

Zdecydowanie najbardziej popularny mit o facetach to mit, że mężczyźni nie są uczuciowi. Otóż wcale nie jest to prawdą. Mężczyźni potrafią być bardzo uczuciowi - potwierdzają to sami panowie. Skąd zatem wzięło się to przekonanie? Faceci od dziecka uczeni są tego, że okazywanie uczuć to słabość i dlatego właśnie są oszczędni w okazywaniu swoich emocji. Nie można jednak mylić tego z brakiem ich odczuwania! Jeśli zapamiętasz, że nie jest to prawda, a jedynie mit o facetach, Twój związek może wiele zyskać.

Jak brzmią pozostałe mity o facetach? Zobacz naszą galerię!