Zofia Zborowska pokazała idealne buty dla kobiet w ciąży. Musimy przyznać, że też jesteśmy ich fankami! Klapek i kobiet w ciąży, rzecz jasna

„Czy ja jeszcze kiedyś ujrzę swoje stopy?", pytała jeszcze niedawno Zofia Zborowska, która chętnie dzieli się jasnymi i odrobinę mniej jasnymi stronami bycia w ciąży. Jej wpisy są jednak dalekie zarówno od idealizowania, jak i smęcenia umęczonej przyszłej mamy. Aktorka opisuje swoje doświadczenia oczekiwania na dziecko w niezwykle zabawny sposób, z dużą dozą dystansu i samoakceptacji

"+15kg, rozstępy, duszności, mętlik w głowie, absolutny brak mózgu , cellulit nawet na piętach, trądzik na lewym policzku i mogłabym tak jeszcze wymieniać i wymieniać ale wiecie co? Dzisiaj tak usiadłam na łóżku, zastanowiłam się chwilkę i pomyślalam ej Halinka! Jest spoko! :) daje sobie na to wszystko pełen akcept. I Wam tez proponuje takie podejście.", pisała na Instagramie.

Tym razem naszą uwagę zwróciła relacja instastories, na której Zofia Zborowska podzieliła się swoim "ciążowym" odkryciem. Tę stylizacyjną radę docenią wszystkie panie, które w czasie ciąży cierpią na uczucie "ciężkich nóg" i uskarżają się na spuchnięte stopy. Pewnie niejedna z nas, ma taką parę butów w swojej szafie. O jakie buty chodzi?

Ulubione buty Zofii Zborowskiej w ciąży - kultowe klapki

Trudno nie zgadnąć jakie buty są obiektem zachwytów Zofii Zborowskiej, która jest już w zaawansowanej ciąży i jedyne czego potrzebuje to 100% komfortu i wygodnych ubrań. Do tej kategorii zaliczają się na pewno klapki, które wychwalała podczas ostatniej relacji na Instagramie. To kultowe Birkenstocki, model Arizona Vegan. Rzeczywiście sądząc po feedzie aktorki, to były jej ulubione buty przez ostatnie upalne dni.

"Całą ciążę popylam w tych klapersach. Może nie są super turbo sexi, ale za to opór wygodne.", napisała w relacji.

Jedno wiemy na pewno, dobrze dobrane klapki Birkenstock pokochają nie tylko kobiety w ciąży. Ten model świetnie sprawdza się podczas zabieganego dnia w pracy, na sesji zdjęciowej czy w podróży. A do tego, są supermodne - noszą je najpopularniejsze it-girls z Instagrama! Najmodniejsze modele mają neonowe kolory i retro look. To połączenie gwarantuje status ikony mody i maksimum wygody. Po prostu ideał!