Klaudia Halejcio urodziła

Klaudia Halejcio zaskoczyła wszystkich fanów. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała nagranie ze szpitala, na którym tańczy z nowonarodzoną córką. Tym sposobem gwiazda poinformowała obserwujących, że urodziła pierwsze dziecko. Okazuje się, że aktorka przywitała na świecie córeczkę już 2 czerwca, jednak dopiero teraz postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną z fanami. 

Jesteśmy już razem! – napisała Halejcio pod postem ze szpitala 

Gwiazdy i fani aktorki szybko pogratulowali świeżo upieczonej mamie i życzyli całej rodzinie dużo zdrowia.

Buziak na nowy piękny poczatek. Gratulacje! Cud nad cuda.
Ale się cieszę kochana!! Moje gratulacje – pisali obserwujący pod zdjęciem.
 

ZOBACZ TEŻ:

Klaudia Halejcio zdradziła szczegóły porodu

Klaudia Halejcio na swoim Instastories zdradziła szczegóły porodu. Jej córeczka Nela przyszła na świat o 2:30 w nocy i otrzymała aż 10 punktów w skali APGAR. Dziewczynka jest więc okazem zdrowia. 

U nas jest wszystko dobrze... Szykujemy się dzisiaj do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała dziesięć punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30 w nocy. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko.

Aktorka dodała, że jest bardzo szczęśliwa i podekscytowana nowym etapem w swoim życiu. 

Emocje są cały czas, w ogóle nie mogę się na nią napatrzeć. Patrzę na nią i myślę sobie, jaka jestem szczęśliwa. Nie będę o tym mówić, bo po prostu nic nie nagram. Pewnie wszystkie mamy mnie totalnie rozumieją. Idę się ogarnąć, bo zacznę płakać i nic nie zrozumiecie... Trzymajcie za mnie kciuki.

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio to aktorka telewizyjna i teatralna. Widzom najbardziej jest znana z występów w ukochanych polskich serialach, jak „Przepis na życie”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz” czy „Pierwsza miłość”. Aktorka ma też za sobą występy w filmach. Gwiazdę mogliśmy oglądać w komediach „Last minute” czy „Wkręceni 2”. 

Prywatnie Klaudia Halejcio jest związana z biznesmenem o imieniu Oskar. Gwiazda nie zdradziła nazwiska ukochanego, ani czym dokładnie się zajmuje. Para poznała się przez wspólnych znajomych.

Zobacz także:

Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już kończyć karierę aktorską, bo już swojego Oscara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę to on zdobył mnie. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Oskar jest biznesmenem i z dużym powodzeniem działa w branży internetowej.  Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe – wyznała aktorka w rozmowie z magazynem „Party”.