Zofia Zborowska w uroczej sesji zdjęciowej

Pod koniec marca Zofia Zborowska ogłosiła, że razem z mężem Andrzejem Wroną, spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z brzuszkiem, jednak przyznała, że nie widzi sensu w robieniu profesjonalnej sesji ciążowej. Gwiazda ostatecznie zmieniła zdanie i zdecydowała się na wykonanie sesji w domowych warunkach. 

Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować – napisała na Instagramie Zborowska.

Aktorka niedawno pochwaliła się efektem sesji ciążowej. Na swoim Instagramie opublikowała urocze zdjęcie, na którym wyraźnie szczęśliwa i rozluźniona, pozuje z widocznym brzuszkiem i ukochanym psem. Gwiazda otrzymała pod postem mnóstwo ciepłych komentarzy.

WOW! Najpiękniejsza Mamuśka.

Pięknie wyglądasz.

To jest tak piękne i wzruszające, że u Ciebie nie jest nic wymuszone i na pokaz. Niesamowita jesteś! - pisali obserwujący gwiazdy.

Andrzej Wrona zdradza płeć dziecka

Mąż aktorki, siatkarz Andrzej Wrona, również udostępnił zdjęcia z sesji ciążowej. Sportowiec we wzruszającym wpisie złożył żonie życzenia urodzinowe i przy okazji zdradził płeć ich pierwszego dziecka. Siatkarz wyjawił, że para spodziewa się córeczki. 

Dziś urodziny mojej największej miłości i najlepszej przyjaciółki, z którą mam zaszczyt iść przez życie. Sto lat kochanie! Bądź zdrowa, a z resztą sobie damy radę. Powodzenia w najważniejszej roli, która tuż przed tobą. Jestem spokojny, bo nasza córcia będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę, jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię...yyy... znaczy was dziewczyny" - napisał Andrzej Wrona na swoim Instagramie.

Na post Andrzeja Wrony na Instagramie zareagowała m.in. przyszła mama: „I się wzruszyłam. Znowu”, napisała pod zdjęciem Zofia Zborowska. Inni obserwatorzy również nie kryli swojego wzruszenia i przekazali parze szczere gratulacje. 

Marzenie każdej kobiety usłyszeć takie słowa od swojego mężczyzny. Życzę Wam dużo szczęścia.

Ale piękne słowa! Mądry facet z ciebie, zawsze tak pięknie mówisz o żonie. Dużo zdrówka i miłości dla całej waszej trójki . 
 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona – historia związku

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona potwierdzili swój związek w 2018 roku. Dokładnie 24 grudnia para opublikowała na Instagramie swoje wspólne zdjęcie. Od tamtego czasu zakochani tworzą jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się już kilka miesięcy później, w maju 2019 roku. Siatkarz oświadczył się ukochanej na Mazurach, czyli tam, gdzie spędzili razem pierwszy wspólny wyjazd. Para pobrała się w sierpniu 2019 roku. O tym, że są już małżeństwem, poinformowali za pomocą mediów społecznościowych. Zofia Zborowska zdradziła wtedy, że zakochani chcieli pobrać się tak szybko, jak było to możliwe. Organizacja ślubu zajęła im tylko 2,5 miesiąca. Pod koniec marca małżonkowie poinformowali, że aktorka jest w ciąży i już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.0