Wróżba z wierzbowej gałązki od wieków pomaga poznać przyszłość. Dzieje się tak, ponieważ zgodnie z ludową tradycją wierzba jest drzewem mądrości i ma dar przewidywania przyszłości. Po dokonaniu wnikliwej obserwacji będziesz wiedziała, czy w tym roku masz szansę na wielką miłość.

Czytaj także:

Wróżba z wierzbowej gałązki: jak ją wykonać?

Wróżba z wierzbowej gałązki jest znana od wieków, co tylko świadczy o wysokiej skuteczności. Co więcej, można ją wykonać niezależnie od wieku lub płci, ale nie później niż do 14 lutego, czyli do walentynek. Oto garść kluczowych wskazówek.

  1. Zastanów się nad swoją intencją. Możesz zwizualizować sobie ukochaną osobę.
  2. Oczyść swoje myśli z negatywnych wibracji.
  3. Udaj się na spacer. Pozwól, aby nogi "same" cię poniosły.
  4. Uważniej obserwuj otoczenie, ale jednocześnie pozostań skupiona na swojej intencji.
  5. Z drzewa, które wskaże ci intuicja, zerwij 3 wierzbowe gałązki.
  6. Po powrocie do domu, włóż je do pojemnika z wodą i postaw na parapecie tak, aby w nocy padał na nie księżycowy blask.

Uwaga, pod żadnym pozorem nie możesz nikomu powiedzieć, w jakim celu zerwałaś gałązki. W innym razie wróżba nie wskaże prawdy.

Czytaj także:

Jak interpretować wróżbę z wierzbowej gałązki?

Poznanie przyszłości za sprawą gałązek wierzbowych nie jest trudne. Kluczowe są nasze intencje, czas wykonania wróżby oraz interpretacja wyniku. Zerwaną gałązkę należy włożyć do pojemnika z wodą. Dopiero po 14 dniach możesz odczytać przyszłość. Poniżej znajdziesz dokładny opis, z którego dowiesz się, jak interpretować wróżbę z wierzbowej gałązki.

  • gałązka wierzbowa puści korzonki - ukochana osoba darzy cię szczerym uczuciem i ten rok będzie przełomowy dla waszego związku.
  • gałązka wierzbowa nie puści korzonków - czeka cię rok bez miłości lub nieszczęśliwie się zakochasz.

Czytaj także:

Zobacz także: