Wiele osób zastanawia się, jak rozkochać w sobie kogoś, kto wpadł im w oko. Nie jest to łatwe zadanie, ale pomóc w tym może magia i rytuały miłosne bazujące na bezpiecznej, białej magii. Kiedy ich działanie zawodzi, można sięgnąć po inne rozwiązania. Okazuje się, że istnieje silny rytuał, jakim jest spętanie miłosne. Sprawdzi się w sytuacji, gdy ktoś nie odwzajemnia twoich uczuć. Pomaga rozkochać w sobie wybraną osobę i sprawić, aby jej serce zabiło szybciej.  

Co to jest spętanie miłosne?

Spętanie miłosne to jeden z najsilniejszych rytuałów, który silnie wpływa na uczucia drugiej osoby. To praktyka magiczna, która działa niemal jak zły urok. W przypadku tradycyjnych, białych rytuałów na zakochanie skupiasz się bowiem na pozytywnych emocjach. Tu natomiast starasz się połączyć ze sobą dwie zupełnie niezależne jednostki - z których jedna najprawdopodobniej nie odwzajemnia uczuć drugiej. 

Skuteczne spętanie miłosne opiera się na czarnej magii. Podczas tego rytuału sprawiasz, że wybranek twojego serca zostaje pozbawiony własnej woli i zaczyna czuć to, czego chcesz.  

Spętanie miłosne - skutki uboczne

Trzeba pamiętać, że czarna magia nie bez powodu jest czarna. Nie służy ona człowiekowi i może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych, na przykład całkowity rozpad relacji. A rytuał spętania postrzegany jest jako najsilniejszy urok miłosny, który czerpie moc właśnie z niebezpiecznej, czarnej magii.  

Dlatego warto się zastanowić, czy na pewno sięganie po czarną magię jest niezbędne. Może wystarczy wykonać biały rytuał na zakochanie, żeby ktoś poczuł coś do ciebie? Warto też przemyśleć, czy na pewno chcesz być z osobą, która będzie do tego zmuszona przy pomocy tak silnej magii. 

Spętanie miłosne - jak wykonać?

Wykonanie spętania miłosnego wymaga użycia kilku atrybutów. Oprócz świec i kadzideł, ważne jest również to, aby mieć przy sobie przedmioty należące do osoby, na którą chcesz rzucić silne, miłosne zaklęcie. Istnieją dwa sposoby na przeprowadzenie spętania miłosnego. Możesz wykonać je samodzielnie lub poprosić o pomoc doświadczoną wróżkę.  

Spętanie miłosne - jak zrobić samemu? 

Pierwszym krokiem do przeprowadzenia spętania miłosnego w domu jest oczyszczenie swoich myśli. Następnie jasno i precyzyjnie określ swoją intencję. Kiedy to zrobisz, przygotuj pomieszczenie, w którym przeprowadzisz rytuał - zgaś światło, zapal świece i kadzidła. Pamiętaj, że podczas wykonywania spętania nikt poza tobą nie może być obecny w pokoju. To bardzo ważne, ponieważ pracujesz z silną energią o ładunku negatywnym. Kiedy ktoś nieproszony wejdzie do środka, jego aura może zostać zaatakowana przez byty astralne.  

Zobacz także:

Do przeprowadzenia spętania miłosnego w domu potrzebujesz:  

  • dwóch czerwonych świec;  
  • kamieni miłości - kwarcu różowego, ametystu bądź rubinu; 
  • kartki i długopisu;  
  • przedmiotów należących do osoby, którą chcesz spętać miłością, na przykład: włosów, ubrań, zegarka, łańcuszka; 
  • zdjęcia osoby, którą darzysz miłością.  

Usiądź w wygodnej pozycji, zapal czerwone świece ustawione na stoliku oraz połóż na nim miłosny kamień, który zwiększy energetyczne wibracje.  

Następnie na różowej kartce papieru zapisz imię i nazwisko wybranka bądź wybranki serca, datę urodzin oraz swoją intencję. Do jednej ręki weź kartkę, a do drugiej zdjęcie osoby, którą chcesz spętać. Swoją uwagę skup na tym, aby przywołać miłość i skierować ją w stronę tego mężczyzny lub kobiety. Cały czas patrz na zdjęcie oraz przedmioty osobiste, które udało ci się zgromadzić. 

Pamiętaj o tym, aby odsunąć od siebie wszelkie wątpliwości. Medytuj tak długo, jak tego potrzebujesz. Wizualizuj sobie wspólne, szczęśliwe chwile i wyobraź sobie waszą wspólną przyszłość. Po zakończonym rytuale zgaś świece, a kartkę z intencją, zdjęcie oraz rzeczy ukochanej osoby włóż pod poduszkę.  

Rytuał spętania miłosnego należy powtarzać codziennie przez 14 dni o tej samej porze. Najlepszym czasem na jego wykonanie jest wieczorne godziny, pomiędzy 19 a 23.  

Wizyta u wróżki  

Jeżeli zdecydujesz się na spętanie miłosne, możesz udać się wówczas do wróżki, która pomoże przeprowadzić ten rytuał - tak, aby osiągnąć upragnione efekty.  

Wróżka podczas spętania rzuca zaklęcia. Używa do nich zdjęć, włosów, a czasami nawet bielizny osoby, która wpadła ci w oko - w zasadzie wszystkich prywatnych elementów, jakie udało ci się zdobyć. W ten sposób łączy dwoje ludzi w parę na poziomie energetycznym. 

Objawy spętania miłosnego

Rytuał spętania miłosnego jest wykonywany po to, aby druga osoba zaangażowała się w relacje. Ma on rozbudzić miłosne uczucia i skierować je w twoją stronę. Jeśli spętanie się powiedzie, zauważysz, jak ukochany bądź ukochana dąży do kontaktu, chce przebywać w twoim towarzystwie i skupia całą uwagę wyłącznie na tobie. 

Osoba, którą spętasz, nie jest świadoma tego, że działa na nią czarna magia. Poczuje się tak, jakby niewidzialna siła pchała ją w twoją stronę. Będzie nieustannie o tobie myśleć i zapomni o innych - właśnie w ten sposób działa spętanie miłosne. Objawy, które jeszcze zauważysz to okazywanie czułości, zainteresowania oraz troski. Jeżeli rytuał zadziała, ukochana osoba będzie chciała być z tobą i nigdy cię nie opuści.   

Spętanie miłosne - kiedy efekty?

To, jak szybko zacznie działać spętanie miłosne, zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od tego, jak skomplikowana jest relacja między tobą a ukochaną osobą. Jeżeli druga strona wykazuje opór i niechęć, potrzeba będzie więcej czasu, aby spętanie zadziałało. W najlepszym wypadku rezultat może być widoczny już w kilka dni po wykonaniu rytuału.  

Nie można jednak zapominać, że złe czary zawsze niosą za sobą konsekwencje. Może się bowiem okazać, że przez przypadek spadnie na nas zły urok, który później trzeba będzie odpędzić. Warto też pamiętać, że spętanie miłosne pozbawia własnej woli osobę, na którą rzucamy czar. Jeżeli zatem naprawdę darzymy ją jakimś uczuciem, może lepiej spróbować rozkochać ją w sobie w łagodniejszy sposób. 

 

Treść artykułu opublikowana pierwotnie 15 listopada 2022 roku. Wykorzystano fragmenty artykułu Katarzyny Racławskiej.