Wielu osobom luty kojarzy się z samymi przyjemnościami. Nic dziwnego – nadchodzi tłusty czwartek, ostatki, a co najważniejsze – walentynki. Potem czekamy już tylko na Wielkanoc i wiosnę. Zanim jednak do tego dojdzie, pewna grupa zodiakalna będzie musiała zmierzyć się z trudnymi emocjami. 3 znaki zodiaku w lutym pochłonie zazdrość. Wkrótce los przyniesie im złe wieści na temat różnych związków. Sprawdź, czy jesteś na liście.

Które znaki zodiaku w lutym pochłonie zazdrość?

Nie wszyscy w lutym będą w romantycznym nastroju. Rozpoczynający się miesiąc przyniesie kilku znakom zodiaku fale zazdrości i frustracji. W wielu relacjach towarzyszyć im będzie podejrzliwość, nieufność i zniechęcenie. Zazdrość będzie dotyczyła różnych wymiarów relacji międzyludzkich. Pojawi się zarówno w bliskich związkach, jak i innych układach towarzyskich. Warto uważać, by to uczucie nie przesłoniło całego świata. Poznaj 3 znaki zodiaku, które w lutym pochłonie zazdrość:

  • Bliźnięta,
  • Panna,
  • Wodnik,

Zobacz też:

Tym 3 znakom Los przyniesie złe wieści i zazdrość

Bliźnięta

Bliźnięta będą zazdrosne początkowo tylko o partnera lub partnerkę. Kiedy już wyjaśnią wszelkie wątpliwości w związku, to uczucie pojawi się w sferze pracy lub współzawodnictwa. Bliźnięta spróbują za wszelką cenę pokazać, że to one są górą. Niestety w lutym zazdrość pochłonie je całkowicie i trudno będzie wyzwolić się z jej palących więzów.

Panna

Panna do odczuwania zazdrości będzie dochodzić powoli, a jej niepokój może wzrastać z każdym dniem. Poczuje się oszukiwana i okłamywana. Jeśli te emocje pojawią się w sferze związku, łatwo będzie je ugasić. Osoby o tym znaku zodiaku w lutym pochłonie zazdrość dotycząca także spraw rodzinnych lub przyjacielskich, a tam problem będzie narastał aż do marca.

Wodnik

Wodnik w jednej ze sfer życia poczuje się odstawiony na boczny tor. To doprowadzi go do zazdrości i wściekłości. Uświadomi sobie, że jego wysiłki są traktowane niesprawiedliwie i sam poszuka radykalnego wyjścia z całej sytuacji. Zazdrość w lutym u Wodnika może szybko przerodzić się w pragnienie zemsty. Biada temu, kto odpowiada za jego cierpienia.

Sprawdź także:

Zobacz także: