Eksperi specjalizujący się w magii słowa są zdania, że wibracja imienia silnie rezonuje z naszą osobowością. Dzięki unikalnej wiedzy możemy lepiej poznać charakter bliskich nam osób, a nawet uniknąć niepotrzebnych zmartwień. W poniższym artykule przeanalizowane zostały imiona 5 mężczyzn, którzy kochają swoje partnerki nad życie. Dowiedz się, kto jest doskonałym kandydatem na męża.

Czytaj też:

Oto imiona 5 mężczyzn, którzy kochają swoje partnerki nad życie

Aleksander

Aleksander jest szarmancki i zawsze troszczy się o swoją ukochaną. Nigdy nie żałuje pieniędzy na jej potrzeby i gdyby tylko mógł, przychyliłby je gwiazdkę z nieba. Aby zapewnić rodzinie niezwykle wysoki standard życia, Aleksander ciężko pracuje i jest rzadkim gościem w domu. Od swojej ukochanej oczekuje, że będzie zajmowała się domem pod jego nieobecność.

Józef

Józef świata nie widzi poza swoją ukochaną i najchętniej spędzałby z nią każdą chwilę. Uważa, że jest ona jego dopełnieniem i największym szczęściem. Jej potrzeby zawsze stawia na pierwszym miejscu. Nie wstydzi się okazywać swoich uczuć i chętnie prawi komplementy. Jednak czasem bywa zazdrosny, bo boi się utraty miłości swojego życia.

Michał

Michał kocha całym sercem, jednak do prawdziwej miłości musi dorosnąć. Gdy zadeklaruje miłość, z pewnością będzie czuły, wierny i lojalny. Dla ukochanej jest gotowy zerwać dawne znajomości i przejść całkowitą przemianę, jeśli wie, że może ją tym uszczęśliwić. Udany związek stworzy z kobietą, która doceni jego stania i będzie mu nieustannie prawić komplementy. 

Oliwier

Oliwier ma duszę romantyka i widzi w swojej partnerce same zalety. Gdy się zakocha, poruszy niebo i ziemię, by być blisko wybranki serca. Wtedy nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Im bardziej ukochana jest niedostępna, tym bardziej o nią walczy i się stara. Jego ideałem jest kobieta, która ma swoje pasje. To sprawia, że staje się tajemnicza, zagadkowa i pociągająca.

Włodzimierz

Włodzimierz w miłości zawsze stawia wszystko na jedną kartę. Gdy się zakocha, potrafi dla ukochanej przeprowadzić się na drugi koniec świata. Nie stroni też od wyznawania płomiennych uczuć. Uważa, że w związku nie ma miejsca na kłamstwa i niedopowiedzenia. Najchętniej zwiąże się z kobietą, która umie podsycać żar miłości. 

Zobacz także: