Eksperci, którzy zawodowo zajmują się tematem wróżb wyczytanych ze słów, są zgodni co do jednej rzeczy. Twierdzą bowiem, że to w imionach zawarta jest potężna moc. Są one w pewnym stopniu odpowiedzialne za los oraz niektóre elementy osobowości. Potwierdzeniem tej tezy jest zebranie imion, które łączy pewna dominująca cecha. Po wnikliwej analizie specjaliści od magii słowa określili, którzy mężczyźni wiecznie ładują się w tarapaty. Sprawdź, kto znalazł się na liście. 

Mężczyźni o tych imionach ładują się w tarapaty

Paweł

Paweł to mężczyzna impulsywny, któremu brakuje cierpliwości. Zamiast poczekać spokojnie na to, aż los sam zaproponuje mu rozwiązanie trudnych sytuacji, działa szybko i z wielkim rozmachem. Przez zupełny brak zastanowienia często pakuje się w kłopoty i ponosi poważne konsekwencje swoich nagłych decyzji. Niestety nie potrafi też uczyć się na błędach, a jego zapalczywość szybko znów prowadzi go w stronę tarapatów. 

Zobacz także: 

Michał

Michał często sprawia wrażenie, że jest facetem, któremu nie zależy absolutnie na niczym. Nie dba o to, jak będzie wyglądać jego przyszłość i nic nie robi sobie z tego, że brak jakiegokolwiek planu ciągnie go na dno. Żyje chwilą i nie dopuszcza do siebie żadnych słów krytyki. Bliscy bardzo się o niego martwią, a Michał potrafi wykorzystać te odczucia do tego, aby pozyskać tymczasowe korzyści. 

Jan

Jan jest osobą, która bardzo dużo mówi i często nie zastanawia się nawet nad tym, do kogo i w jaki sposób kieruje swoje słowa. Jego gadatliwa natura już niejednokrotnie wywołała wiele komplikacji. Przez wypowiedzenie nieodpowiednich zdań Jan wdawał się w sprzeczki i drobne bijatyki. Zdarzyło mu się również wyjawić ważny sekret, czego konsekwencją było zerwanie relacji z osobą, która była bliska jego sercu. 

Maciej

Maciej potrafi snuć intrygi i bacznie obserwować to, jakie reakcje wywołuje to wśród jego znajomych. Niestety nie zawsze udaje mu się tworzyć to w sposób umiejętny i już wiele razy stał się ofiarą własnych pułapek. Maciejowi nie pomaga również życie ponad stan. Ten mężczyzna uwielbia otaczać się luksusowymi dobrami, ale przez to pakuje się w finansowe tarapaty

Zobacz także: