Fryzury z grzywką w stylu lat 70. - komu psuje "curtain bang"?

Nadchodzące miesiące z pewnością będą należeć do boba. W topowej trójce pojawiły się także dwie inne pozycje, które będą królować na salonach w 2021 roku. Jeśli chodzi o kolor będą to głębokie odcienie brązu i rudego. Jednak najmodniejszą fryzurą nadchodzącego sezonu okrzyknięto 70s curtain fringe. Fryzura w ostatnim czasie podbija media społecznościowe. Przypomnijmy więc, jak wygląda i komu pasuje wyjątkowa odsłona grzywki.

Na punkcie grzywki-zasłonki oszalała cała branża beauty. Influencerki chętnie lansują ją na Instagramie. 70s curtain fringe to dość ciężka, pełna i długa fryzura. Sięga poniżej brwi, całkowicie je zasłaniając. Nie wymaga jednak specjalnej stylizacji, bo najlepiej wygląda właśnie lekko zmierzwiona. Podkreśla kości policzkowe i optycznie wysmukla twarz. Zastanawiasz się, czy ta fryzura sprawdzi się u ciebie? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Grzywka-zasłonka pasuje praktycznie każdemu. Najlepiej sprawdzi się na długich lub średnich włosach.

Jakie fryzury noszą gwiazdy?

Nie ulega wątpliwości, że grzywka-zasłonka to jeden z topowych trendów 2021 roku. Okazuje się, że w najbliższym czasie będziemy mocno eksperymentować ze swoim wyglądem. Wśród innych najmodniejszych fryzur nadchodzącego sezony znalazł się jeż, którego z chęcią noszą Hasley i Jordan Alexander. Miley Cyrus i Debbie Ryan dumnie pokazują swoje nieidealne włosy. Dużą popularnością wśród gwiazd cieszą się także różnorodne upięcia retro. Jak widać w tym roku panuje duża dowolność. Każda z was z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zobacz najpiękniejsze fryzury z grzywką w stylu lat 70. w galerii!