"Magia Nagości" wkrótce w Polsce

"Magia Nagości" to angielski teleturniej randkowy, który emitowany jest od 2016 roku. Programu przypomina znaną wszystkim "randkę w ciemno", jednak tym razem producenci postawili na lekko szokującą formułę - uczestnicy na scenie pokazują się całkiem nago. Uczestnik, który wybiera towarzysza lub towarzyszkę wieczoru, eliminuje kolejnych kandydatów oceniając ich sylwetkę, genitalia i piersi. Wszystko odbywa się bez cenzury. "Naked Attraction", bo tak w oryginale brzmi nazwa show, miał być eksperymentem, który odpowie na pytanie czy dopasowanie wyłącznie pod względem fizycznym może zagwarantować udany związek. Wiele mówi się też o edukacyjnej roli programu - na scenie pokazywane są różne sylwetki, osoby z nadwagą, z modyfikacjami ciała, a także z niepełnosprawnościami. Jak się okazuje i my wkrótce będziemy mogli pooglądać swoich rodaków bez ubrań. Polska "Magia Nagości" będzie emitowana na kanale Zoom TV - od kilku tygodni prowadzony jest casting:

Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność – mówił w rozmowie z portalem Wirtualne Media dyrektor programowy Zoom TV Rafał Freyer. - Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała – dodaje

Czy producenci znajdą śmiałków, którzy zdecydują się wziąć udział w "najodważniejszym programie randkowym w historii telewizji"?

"Magia nagości" - kto poprowadzi kontrowersyjną "randkę w ciemno"?

Choć chętni do udziału w "Magii Nagości" są wciąż poszukiwani, wiemy kto poprowadzi program. Producenci polskiej edycji programu poinformowali, że będzie to Beata Olga Kowalska, którą widzowie znają głównie z seriali takich jak "Ranczo", "Ojciec Mateusz" czy "M jak Miłość". Aktorka przyznała, że poprowadzenie tak kontrowersyjnego programu to dla niej wyzwanie, podkreśla też, że w jej odczuciu "Magia Nagości" to program z misją, który w czasach wykreowanych przez media, często nieosiągalnych kanonów piękna, przyniesie trochę oddechu: -(...)najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada - tłumaczyła.