Izabella Krzan: dlaczego zrezygnowała z kariery modelki?

Nie ulega wątpliwości, że Izabella Krzan jest piękną kobietą. Internautów od lat intrygowało jedno pytanie: Dlaczego mając tak wielkie możliwości, kobieta nie skorzystała z kariery w modelingu? Ostatnio celebrytka zrobiła dla fanów Q&A, w którym odpowiadała na najróżniejsze pytania. Jednym z nich było właśnie to, o podjęcie kariery modelki.

- Przyszedł moment, kiedy urosłam 183 cm i moje wymiary zaczęły wykraczać poza te preferowane. Mniej niż 90 cm w biodrach było dla mnie nieosiągalne. Dodatkowo były to czasy, kiedy bycie poza „ideałami” nie było promowane. Zostało postawione pytanie, czy wyprostuję sobie nos, bo taka zmienia mogłaby ułatwić mi karierę w modelingu. Jak widać po moim dzisiejszym profilu, nie zrobiłam żadnej operacji - wyjaśniła gwiazda.

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Jędrzejczyk po fali hejtu wydała specjalna oświadczenie w sprawie współpracy z TVP

Kate Winslet wspomina rolę w filmie "Titanic" - śmiali się z niej, że jest ZA GRUBA!

Izabella Krzan - wschodząca wielka gwiazda TVP?

Izabella Krzan postanowiła pozostać wierną naturze i dziś jest z tego dumna. Obecnie jest szczęśliwą kobietą, przed którą świat stawia nowe wyzwania. Jednym z nich było niespodziewane odejście Marzeny Rogalskiej z programu śniadaniowego, który prowadziła u boku Tomasza Kammela. Nagła decyzja spowodowała, że to właśnie Izabella Krzan musiała następnego dnia poprowadzić „Pytanie na śniadanie”.

- Nie przespałam nocy poprzedzającej debiut w PnŚ. Zawsze o tym marzyłam, ale tydzień temu byłam bardziej zlękniona niż uradowana. 3-godzinne wejście na żywo, bez przygotowania, w zastępstwie za osobę tak podziwianą i szanowaną, również przeze mnie…Czasami jesteśmy wyrzuceni przez los na głęboką wodę, ale może tak lepiej. Mam nadzieję, że jakoś sprostam wyzwaniu. Przede mną z pewnością jeszcze wiele nauki - przyznała nowa prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Jak oceniacie jej pracę w "Pytaniu na Śniadanie"? Jest godną zastępczynią Marzeny Rogalskiej?

PRZECZYTA TAKŻE:

Zobacz także:

Magdalena Popławska komentuje swoją rolę w serialu "Osiecka"

Nowy kanał TVP Kobieta w ogniu krytyki. "Pełen krzywdzących stereotypów"