Rafał Zawierucha na pierwszych zdjęciach z filmu Tarantino

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmowego najnowszego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". Polski aktor Rafał Zawierucha zagra rolę Romana Polańskiego, męża Sharon Tate, która została zamordowana wraz z czwórką swoich przyjaciół przez sektę Charlesa Mansona.

Na pierwszych zdjęciach z planu "Once Upon a Time in Hollywood" widać Rafała Zawieruchę i Margot Robbie, która gra Sharon Tate, w zabytkowym aucie. Trzeba przyznać, że charakteryzacja aktorów jest fenomenalna i z daleka widać, że podobieństwo do bohaterów jest uderzające.

Rafał Zawierucha na swoim profilu na Instagramie również zamieścił zdjęcie, gdzie widać charakterystyczne dla Romana Polańskiego długie bokobrody. Aktor tajemniczo napisał, że "więcej szczegółów już wkrótce".

Jak Rafał Zawierucha czuje się na planie u Tarantino?

Rafał Zawierucha udzielając niedawno wywiadu dla Polskiego Radia Trójka przyznał, że czuje się niezwykle zaszczycony i szczęśliwy, że dostał rolę Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino. 

Jestem niewiarygodnie szczęśliwy i jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt - nie kryje radości polski aktor

Rafał Zawierucha dodaje, że na planie filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" panuje wyjątkowa atmosfera i może liczyć na wsparcie ekipy.

To niezwykłe, gdy czuje się, że wszyscy, od człowieka, który podaje napoje i latarki nocą, przez wszystkie osoby pracujące na planie, aż po reżysera, grają do jednej bramki - mówił.

Rafał Zawierucha u boku hollywoodzkich gwiazd

Rafał Zawierucha dołączył do obsady filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", gdzie zagra obok takich gwiazd jak: Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino.

Głównymi bohaterami filmu Tarantino są: aktor Rick Dalton (Leonard DiCaprio), była gwiazda westernów, oraz jego dubler Cliff Booth (Brad Pitt). Tłem całej historii będzie zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez sektę Charlesa Mansona.

W rolę Sharon Tate wciela się Margot Robbie, Al Pacino zagra Marvina Shwarza, agenta Daltona, Damian Lewis odegra postać gwiazdy kina, Steve'a McQueena, a Dakota Fanning wcieli się w Squeaky Fromme, Nicholas Hammond zagra reżysera Sama Wanamakera. Akcja filmu Quentina Tarantino rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles.

Premiera filmu "Once Upon a Time in Hollywood" jest planowana na  26 lipca 2019.