"Once Upon a Time in Hollywood" - pierwszy zwiastun filmu

"Once Upon a Time in Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów w tym roku. Każda nowa informacja dotycząca najnowszego filmu znanego reżysera cieszy się ogromną popularnością, co świadczy o tym, że widzowie nie mogą doczekać się premiery "Once Upon a Time in Hollywood".

Leonardo DiCaprio, grający jedną z głównych ról w "Once Upon a Time in Hollywood", pochwalił się wczoraj na Instagramie pierwszym plakatem z filmu. Obraz wywołał euforię w sieci i mediach społecznościowych. Producenci nie szczędzą jednak fanom niespodzianek. Dziś w sieci pojawił się pierwszy, długo wyczekiwany oficjalny zwiastun filmu Quentina Tarantino. "Once Upon a Time in Hollywood" zapowiada się więcej niż ciekawie - sami zobaczcie:

"Once Upon a Time in Hollywood" - o czym jest film Tarantino?

Akcja filmu "Once Upon a Time in Hollywood" rozgrywa się pod koniec lat 60. w Hollywood. Film opowiada historię dwóch przyjaciół: aktora Ricka Daltona (DiCaprio), dawnej gwiazdy westernowego serialu oraz kaskadera Cliffa Bootha (Pitt), którzy nie mogą odnaleźć się w 1969 roku, erze hippisów, zupełnie różnej od czasów, kiedy obaj zaczynali swoje kariery. Ich plany krzyżuje tragedia, rozgrywająca się u mieszkającej po sąsiedzku Sharon Tate, hollywoodzkiej aktorki i ówczesnej żony Romana Polańskiego.

"Once Upon A Time In Hollywood" nawiązuje do brutalnego morderstwa, jakie w 1969 roku popełniła sekta Charles'a Mansona na aktorce i przebywających w jej domu przyjaciołach. I choć nie jest to główny wątek filmu, historia ta będzie mieć znaczący wpływ na losy głównych bohaterów. 

"Once Upon a Time in Hollywood" - gwiazdorska obsada

Quentin Tarantino w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" zgromadził najgorętsze nazwiska. W rolach głównych zobaczymy Leonardo DiCaprio, który wciela się w postać znanego z westernów aktora Ricka Daltona oraz Brada Pitta, który zagra jego dublera. Główna rolę kobiecą zagrała Margot Robbie, która wcieliła się w postać gwiazdy Hollywood, Sharon Tate.

W filmie "Once Upon a Time in Hollywood" zobaczymy polskiego aktora Rafała Zawieruchę, któremu przypadła rola samego Romana Polańskiego. Rafał Zawierucha tak mówił o współpracy z Tarantino: "Jestem niewiarygodnie szczęśliwy i jest to dla mnie wielki honor i zaszczyt." 

Dodatkowo na ekranie zobaczymy też Ala Pacino, który zagra agenta Daltona, Marvina Shwarza i Burta Reynoldsa w roli George'a Spahna, u którego w latach 60-tych mieszkała rodzina Charles'a Mansona i jego wyznawcy. Damian Lewis zagra gwiazdę kina, Steve'a McQueena, Dakota Fanning Squeaky Fromme (jedną z wyznawczyń Mansona), a Nicholas Hammond reżysera Sama Wanamakera.

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera?

Premiera najnowszego filmu Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" zaplanowana jest na lipiec. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hollywood. 1969. #OnceUponATimeInHollywood

Post udostępniony przez Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) Mar 18, 2019 o 5:44 PDT