Premiery filmowe na koniec lata

Lato zbliża się ku końcowi, ale na pewno to nie jest koniec świetnych premier kinowych, które jeszcze przed nami. Jedną z polecanych przez nas propozycji jest film "Na zawsze razem". To opowieść o dwojgu ludzi, którzy towarzyszą sobie nawzajem w drodze przez pustkę spowodowaną śmiercią najbliższej osoby, lecz choć historia Davida i Amandy dzieje się w Paryżu, równie dobrze mógłby to być Londyn, Bagdad czy Bombaj. „Na zawsze razem” nie odnosi się bowiem w szczególności do jednego zamachu terrorystycznego, ale do wszystkich ataków i doświadczenia, jakie się za nimi ciągnie. Równocześnie pozostaje bardzo blisko kluczowych ludzkich spraw, takich jak strata, smutek, nadzieja, związki międzyludzkie, rodzicielstwo czy przyjaźń.

Już wkrótce będzie miał swoją premierę długo wyczekiwany film o Harvey'u Weinsteinie. Film "Nietykalny" to współczesna szekspirowska historia, która ukazuje potężnego człowieka jako socjopatycznego drapieżnika, opętanego przez własną chciwość, potrzebę chwały i władzy. To także historia hollywoodzkiego skandalu wszech czasów i ruchu #metoo, który miał odwagę, aby go ujawnić.

Oczywiści nikogo nie musimy namawiać, żeby zobaczył najnowszy film Quentina Tarantino - "Pewnego razu w Hollywood". Film właśnie trafił do kin.

W naszej galerii zebrałyśmy filmy, które warto obejrzeć przed końcem lata. Co wybieracie dla siebie?