One urodziły w 2021 roku! W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami prawdziwego baby boomu. Swoje pociechy powitała na świecie naprawdę rekordowa liczba kobiet ze świata show-biznesu. O kim mowa? Zobaczcie sami!

Polskie gwiazdy, które urodziły w 2021 roku

W styczniu swoje czwarte dziecko powitała na świecie Monika Mrozowska. W lutym swoją drugą pociechę urodziła Aleksandra Hamkało. W marcu swoje kolejne dzieci urodziły Rozalia MancewiczSylwia Przybysz. Po kwietniu, w którym żadna z gwiazd nie została mamą, przyszedł majowy baby boom. W tym miesiącu na świat przyszli Max - syn Idy Nowakowskiej, Gustaw - syn Ani Starmach, córka Kamili Kamińskiej i Michała Meyera - Jaśmina oraz Zoya - córka Kamili Szczawińskiej.

W drugiej połowie roku na świat przyszło jeszcze więcej maluchów. W czerwcu mamą została Klaudia Halejcio, natomiast drugie dziecko urodziła Halina Mlynkova. W lipcu powiększyły się rodziny aż... sześciu gwiazd - Aleksandry Szwed, Agnieszki Włodarczyk, Magdaleny Stępień, Anny Karczmarczyk, Zosi Zborowskiej i Agnieszki Kaczorowskiej. W sierpniu drugą córeczkę urodziła Kasia Tusk, a Marianna Gierszewska została mamą małego Ignacego. We wrześniu do grona mam dołączyły Justyna Kowalczyk i Aleksandra Domańska. W październiku dołączyła do nich Katarzyna Grabowska, a kolejną córkę urodziła Olga Frycz. W listopadzie na świat przyszły dzieci Agnieszki HyżyAnny Dereszowskiej oraz Żakliny Ta Dinh, zaś w grudniu Olgi Buławy.

Polskie gwiazdy, które zostaną mamami w 2022 roku

Wkrótce swoje kolejne pociechy na świecie powitają między innymi: piosenkarka Ewa Farna oraz znana z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” aktorka i tłumaczka polskiego języka migowego Iwona Cichosz, a swoje pierwsze dziecko urodzi Joanna Opozda