W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy na ślub zdecydowało się wiele znanych par. Niektóre z nich przeszły bez echa i dowiedzieliśmy się o nich po fakcie, natomiast o innych mówiło się głośno już od kilku miesięcy. Kto powiedział sobie sakramentalne "tak"? Oto najgłośniejsze śluby gwiazd 2021.

Śluby gwiazd 2021: kto, gdzie i kiedy?

Beata Tadla i Michał Cebula, Ariana Grande i Dalton Gomez, Gwen Stefani i Blake Shelton, Antek Królikowski i Joanna Opozda, Anna Cieślak i Edward Miszczak, Lara Gessler i Piotr Szeląg... To tylko część znanych par, spośród wielu, które w 2021 roku stanęły na ślubnym kobiercu. 

Jak prezentowały się Panny Młode? Kto miał wesele z rozmachem, a kto zorganizował małą imprezę dla najbliższych? Zobaczcie w naszej galerii!

Kto jeszcze wziął ślub w 2021 roku?

Poza znanymi parami, których zdjęcia znajdziecie w naszej galerii, "tak" powiedzieli swoim drugim połówkom także: Karolina Małysz, Paweł Fajdek, Marcin Gortat, Olga Kaczyńska, córka Paula Walkera - Meadow Walker, Lena Dunham, Julia Królikowska, Ewa Pacuła, Małgorzata Halber, czy Nicolas Cage.