Olga Frycz o rozstaniu:

Wczoraj Olga Frycz zamieściła post na Instagamie takiej treści:

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz) Wrz 9, 2019 o 1:26 PDT

Olga Frycz jeszcze rok temu pisała o swoim partnerze:

Jeszcze rok temu Olga Grycz publikowała informacje na temat miłości jaka jest między nią, a Grzegorzem. Przesyłamy im dużo energii, aby przetrwali ten z pewnością trudny czas. Jednocześnie jesteśmy pełne podziwu, że aktorka z taką szczerością podeszła do swoich fanów, z którymi jest w stałym kontakcie w mediach społecznościowych.

Olga Frycz o przyszłości córce po rozstaniu:

Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy

Olga Frycz i Grzegorz Sobiaszek - o swoim życiu i relacji: