Demi Lovato retuszowała zdjęcia

Każda kobieta pragnie ładnie prezentować się na fotografiach. Zwłaszcza tych, które jednocześnie oglądają setki osób. Demi Lovato miała podobnie, w związku z czym każdą swoją fotografię poddawała obróbce w photoshopie. Niestety nie czuła się z tym dobrze wiedząc, że wysyła w świat pewnego rodzaju zakłamany obraz o samej sobie. Co się zmieniło w Demi Lovato?

Demi Lovato o swoim cellulicie

Demi Lovato odważyła się na bezpośredni komunikat do swoich fanów. Postanowiła wyznać, że do tej pory poprawiała każde swoje zdjęcie, ale jest już tym zmęczona. Do szczerego wyznania dodała zdjęcie, na którym widać jej cellulit. My jesteśmy zachwycone zmianą jaka zaszła w kobiecie i tym, że zaczęła bardziej się akceptować. Mamy nadzieję, że to pokaże niejednej pani, że nawet gwiazdy światowego formatu nie są idealne, a ze swoim ciałem warto żyć w zgodzie.

Demi Lovato - fotografia na której pokazała cellulit

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato) Wrz 5, 2019 o 5:30 PDT

To mój największy lęk. Moje zdjęcie w bikini bez edycji. I zgadnijcie co, widać CELLULIT (...) Jestem zmęczona tym, że wstydzę się swojego ciała i ciągle poprawiam zdjęcia, aby były perfekcyjne (tak, robiłam to, nienawidzę tego, ale to prawda). Tak wyglądam i chce zacząć nowy rozdział w moim życiu. Kocham siebie i mam nadzieję, że zainspirowałam kogoś to polubienia swojego ciała! - Demi Lovato

Demi Lovato w teledysku z list wakacyjnych przebojów

Demi Lovato można między innymi kojarzyć z poniższego teledysku: