Nie żyje Pamela Bem-Niedziałek 

Pamela Bem-Niedziałek córka Ewy Bem zmarła po długich zmaganiach z guzem mózgu. O śmierci dziennikarki gospodarczej poinformowała stacja TVN Bis 24, z którą Pamela Bem była związana od dłuższego czasu.  Współtworzyła TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BiS jako wydawca, reporterka i prezenterka. Jak wspominają koledzy ze stacji, córka Ewy Bem uwielbiała swoją pracę i podróże, ale równie mocno kochała swoje dzieci i męża, również dziennikarza - Jana Niedziałka.

Córka Ewy Bem walczyła z nowotworem

Pamela Bem Niedziałek za mąż wyszła kilka lat temu, w 2013 roku, a jej pierwsze dziecko pojawiło się na świecie już rok później. Kiedy była w drugiej ciąży, z córką Basią, okazało się, że cierpi na poważny nowotwór. Guz mózgu uniemożliwił dziennikarce naturalny poród, a córeczka urodziła się jako wcześniak. Obecnie dzieci Pameli Bem-Niedziałek mają 3,5 i 2 lata. 

Córka Ewy Bem dzielnie walczyła do samego końca, niedawno przeszła operację i rozpoczęła terapię, którą zakończyła na początku 2017 roku. 

"Niesamowicie pracowita, bardzo inteligentna, dokładna, weryfikująca każdą informację i zadająca właściwe pytania – zawsze zastanawiałem się, czy Pamela naprawdę wie, jaka jest fantastyczna. Miała ten rodzaj przekornego humoru, dystansu i zaraźliwego śmiechu, który sprawiał, że czułeś się dobrze, wiedząc, ze spędzisz z nią dzień. W środku była bardzo dobrym, wrażliwym człowiekiem. Nie wierzę w to, że jej nie ma.", wspomina kolega z TVN24 BiS, Marek Tejchman.