Spice Girls i Victoria Veckham wracają po 25 latach! Czy nowy utwór "Feed Your Love" przebije hit „Wannabe”?

Spice Girls Wannabe

Kiedy 8 lipca 1996 roku światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Spice Girls „Wannabe” nikt nawet nie przypuszczał, że stanie się on przebojem dekady! Jedna piosenka otworzyła dziewczynom z brytyjskiego girlsbandu drzwi do sławy, nie tylko w branży muzycznej. Spicetki, a w szczególności Victoria Beckham, w ciągu zaledwie kilku lat stały się największymi gwiazdami show-biznesu.

 

Spice Girls nie przetrwał próby czasu, a dziewczyny po wielu perturbacjach, postanowiły się rozstać. Nie zmienia to faktu, że setki tysięcy fanów Spicetek przez lata czekały na ich wielki powrót. Na przestrzeni ostatnich lat dziewczyny wielokrotnie zarzekały się, że nigdy nie wrócą do formacji Spice Girls, a ich drogi rozeszły się raz na zawsze. Okazuje się jednak, że powiedzenie „Nigdy nie mów nigdy”, w przypadku Spice Girls sprawdziło się w stu procentach.

Victoria Beckham i Spice Girls nowa piosenka

Oto legendarne Spice Girls z Victorią Beckham – ikony lat 90. – po latach łączą siły, by stworzyć nowy muzyczny projekt! Z okazji 25. rocznicy premiery hitu „Wannabe” na rynku pojawi się nowy mini album „Wannabe25”. Premiera płyty w internecie planowana jest na 9 lipca 2021, a znajdą się na niej największe przeboje Spicetek w nowym aranżacjach, w tym cover „Wannabe” w wykonaniu Juniora Vasqueza.

Photo: Spice Girls na koncercie 1997 / Getty Images

LUKSUSOWE UBRANIA OD VICTORII BECKHAM - możesz kupić je w Polsce!

 

Wszystkie spicetki 25 lat po

Jest też niespodzianka! Nowy utwór „Feed your love” to ballada, w której usłyszy wszystkie Spice Girls – Melanie Brown (Scary Spice), Melanie Chisholm (Sporty Spice), Emmy Bunton (Baby Spice), Geri Halliwell (Ginger Spice) i Victorię Beckham (Posh Spice).

„Feed your love” to niepublikowany nigdy wcześniej utwór, który Spice Girls napisały wiele lat temu wspólnie z Richardem Stannardem i Matthew Rowbottomem. Dlaczego nie trafił na debiutancką płytę Spicetek? Piosenka, zdaniem producentów, była zbyt jednoznaczna seksualnie.
Jak ta „seksualna jednoznaczność” zabrzmi 25 lat później? Dowiemy się już niebawem. Jedno jest pewne, Spice Girls ma o 25 lat więcej, a tym samym ich fani także. Dziś w utworze „Feed your love” raczej nic już nas nie zgorszy!

ZOBACZ TEŻ: