Izabella Scorupco zachwyca figurą w bikini

Izabella Scorupco na początku czerwca świętowała swoje 51. urodziny. Aktorka jest znana widzom między innymi z ról Heleny Kurcewiczówny w "Ogniem i mieczem", a także Natalii Simonowej w filmie o przygodach Jamesa Bonda "GoldenEye", gdzie zagrała u boku debiutującego w roli agenta 007 Pierce'a Brosnana. To właśnie ta ostatnia rola zapewniła jej międzynarodową rozpoznawalność. Widzowie zachwycali się wówczas piękną urodą Scorupco i byli dumni z polskiej dziewczyny Bonda. Jak widać czas jest łaskawy dla aktorki, która będąc po 50-tce wciąż wygląda zachwycająco.

Ostatnio Izabella Scorupco pochwaliła się zdjęciem z wakacji w Meksyku. Aktorka zamieściła zdjęcie z jachtu w bikini opatrzone wpisem: "Czy powinniśmy się martwić, że nasz kapitan nosi ortezę szyjną?"

Internauci oszaleli widząc świetną figurę Scorupco. W komentarzach pisali:

Ojej! Wyglądasz na 28 lat, jak milion dolarów.

Super figura.

Wyglądasz fantastycznie!

Izabella Scorupco - od dziewczyny Bonda do żony miliardera

Izabella Scorupco w październiku 2019 roku po raz trzeci wyszła za mąż za szwedzkiego biznesmena, przedsiębiorcę związanego z branżą gier komputerowych - Karla Rosengrena. Ceremonia ślubna odbyła się w Los Angeles. Scorupco podzieliła się zdjęciami z uroczystości na swoim Instagramie. Internauci byli zachwyceni, jak aktorka wyglądała w dniu ślubu. Izabella Scorupco postawiła bowiem na skromną suknię ślubną. "Dziękuję wszystkim naszym przyjaciołom i całej rodzinie, którzy uczynili nasz wyjątkowy dzień tak magicznym i niezapomnianym" - pisała w sieci.

Na ślub Scorupco zaprosiła także swojego pierwszego męża, Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię. Czerkawski jednak w ceremonii nie uczestniczył. "Trochę terminy się pozmieniały. Miało być trochę wcześniej, okazało się trochę później, ale poznałem jej męża. Bardzo miły, sympatyczny gość, fajnie się z nim rozmawiało, także życzę jej wszystkiego najlepszego" - mówił w jednym z wywiadów.

Izabella Scorupco prężnie działa w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 125 tys. użytkowników. Ostatnio aktorka i modelka przyznała, że zmagała się z koronawirusem. "To była szalona jazda. Zaskakujące nowe objawy każdego dnia przez ostatnie siedem tygodni. Na początku utracony zapach, smak, teraz wszystko, co jem, piję, smakuje jak metal. Najgorsze były nieznośne bóle głowy dniami i nocami, a teraz to zmęczenie i mgła mózgowa, której mam nadzieję się pozbyć. Chcę tylko znowu poczuć się trochę normalnie. Dobrą rzeczą jest to, że mam przeciwciała już na kilka miesięcy do przodu (...) Dbaj o siebie i chroń swoich bliskich. Bądź świadomy, szczery, uczciwy i noś maskę" - pisała jakiś czas temu na swoim Instagramie.

Na najnowszych zdjęciach z wakacji widać, że Izabella Scorupco czuje się świetnie i wróciła do formy po chorobie. Więcej zdjęć Izabelli Scorupco z wakacji znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: