To chyba najprostszy, najbardziej odruchowy pomysł: gdy mamy wrażenie, że w sypialni przestaje się kleić i chcemy jak najszybciej przywrócić dawny ogień, najczęściej wystarcza drobny gest, czyli zmiana otoczenia, wyjście z sypialni. Ale jeśli nie mamy w tej materii doświadczeń, w pierwszym odruchu cały plan może wyglądać groźnie i wcale nie zachęcać do eksperymentów. Zresztą umówmy się, to wcale nie seks w jakimś innym niż własna sypialnia miejscu jest na pierwszym miejscu najpopularniejszych fantazji seksualnych (chociaż w pierwszej dwudziestce – i owszem). A to właśnie wsłuchanie się w nie i danie im głosu może okazać się najlepszą receptą, gdy związek domaga się czegoś nowego.  

Najpopularniejsze fantazje seksualne kobiet

W dobie popularności takich pozycji jak choćby „50 twarzy Greya” oraz coraz bardziej otwartej (przynajmniej za granicą) publicznej debaty na tematy związane z seksem i gruntownej edukacji seksualnej (też  niestety tylko za granicą), coraz mniej kwestii związanych ze współżyciem i czerpaniem przyjemności z seksu okrytych jest silnym tabu. Więc jeśli dotychczas miałyście wątpliwości, czy wasze fantazje „są normalne”, albo bałyście nazwać je po imieniu i głośno się do nich przyznać (i domagać ich realizacji), najwyższa pora dać im głos!

5 rzeczy o seksie, które chcesz wiedzieć, ale boisz się zapytać

Poniżej znajdziecie przewodnik po najbardziej popularnych fantazjach seksualnych kobiet. Co ciekawe, wszystkie są całkowicie normalne i jak się okazuje, wszystkie fantazjujemy w podobny sposób!