Z kim ćwiczyć na Instagramie?

Pytanie, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się banalne, to bardzo często jest wpisywane w wyszukiwarki internetowe. W dobie mediów społecznościowych i milionów kont na Instagramie czy Facebooku tak naprawdę trudno o te najbardziej rzetelne. My proponujemy Wam konta, które redakcyjnie sprawdziłyśmy. Nasze redaktorki same z nich korzystały, a nawet nasze mamy. Chyba większej rekomendacji nie trzeba :)

Jeśli i Ty postanowiłaś, że rozpoczniesz wiosnę aktywnie, nie trać czasu i dołącz do naszego redakcyjnego teamu. Zasada, że im więcej nas ćwiczy, tym mamy większą motywację sprawdza się tutaj w stu procentach. My wykorzystujemy każdą wolną chwilę na treningi. Jedne z nas zaczynają od nich dzień, inne wolą ćwiczyć po zakończeniu pracy. Nieważne kiedy, ważne, żeby aktywność fizyczna pojawiała się jak najczęściej. Pamiętajmy, że codzienna praca przy komputerze lub praca w jednej pozycji przez kilka godzin dziennie to najgorsza rzecz dla naszego kręgosłupa. Schorzenia kręgosłupa to dzisiaj już choroba cywilizacyjna, a będzie jeszcze gorzej. Co więcej, aktywność fizyczna pozwala nam odreagować, uwolnić stres i negatywne emocje. A dodatkowo korzysta przy tym nasza sylwetka. 

Każda z nas może mieć inną motywację, najważniejsze, żeby ją w sobie znaleźć. Możesz to robić w trosce o swoje zdrowie, a może chcesz ujędrnić ciało na nowy sezon lub po prostu masz cel wskoczyć w o jeden rozmiar mniej. 

Z kim ćwiczyć na Instagramie? Podpowiadamy 6 kont trenerek, które zmotywują Cię do ćwiczeń jak nikt inny. Znajdziecie je w galerii poniżej:

Przeczytaj także: