Michele Morrone "Hard for Me"

Michele Morrone nagrał teledysk do utworu "Hard for Me". Treść singla opowiada o wzlotach i upadkach romantycznych relacji. Piosenkarz śpiewa o trudzie zakończenia związku i pogodzenia się z rozstaniem. W teledysku szczęśliwe sceny wspólnego remontu i romantycznych kolacji przeplatają się ze scenami kłótni, a wszystko to na tle Rzymu i luksusowych willi. Choć w teledysku pojawia się Emanuela Postacchini, a nie Anna-Maria Sieklucka, to kobiety są do siebie bardzo podobne.

I myślę, że powinnaś wiedzieć

Że nie odpuszczę tego

Przechodziliśmy przez to jakieś milion razy

Śpiewam kołysankę...

I myślę, że powinnaś wiedzieć

Że nie pozwolę ci odejść

Myślałem, że to było wystarczające

Zobacz także:

Ale nie chcę się żegnać...

I myślę, że powinnaś wiedzieć...- śpiewa Michele Morrone w "Hard for me"

Przeczytaj też: Gwiazdor "365 dni" podpisał milionowy kontrakt. Ten film zrobił z niego bożyszcze

Michele Morrone - kim był przed "365 Dni"

Michele Morrone przed filmem "365 Dni" występował we włoskich produkcjach: "2+2=5" i "L'ultimo giorno del toro". Po rozwodzie z Rouba Saadeh zdecydował się porzucić na jakiś czas aktorstwo i zajął się ogrodnictwem. Powrót do aktorstwa i decyzja, by zagrać w zagranicznej produkcji, nie była łatwa. Michele Morrone udzielił wywiadu "Dziennikowi Zachodniemu", w którym przyznał, że:

Zdecydowałem się zaangażować w ten film, choć oczywiście musiałem tę decyzję przemyśleć. To była dla mnie okazja, by wyjść poza Włochy, zacząć międzynarodową karierę. I jak widać, opłacało się

Przeczytaj też: Porwana, więziona i gwałcona. Duffy błaga o usunięcie "365 dni" z Netflixa

"365 Dni" - kontrowersyjny hit Netflixa

Film "365 Dni", zdaje się nie schodzić ze ścisłej czołówki Netflixa, pod względem oglądalności. Produkcja oparta na książce Blanki Lipińskiej wzbudza spore zamieszanie i wiele kontrowersji. Piosenkarka Duffy i grupa "Pro Empower" głośno nawoływali do usunięcia filmu lub wstawienia karty ostrzegawczej o scenach gwałtu i przemocy.

Netflix nie zdecydował się jednak na usunięcie filmu z platformy.

 

Zobacz