Z "365 dni" do wielkiej mody - Michele Morrone podpisał 6- cio cyfrowy kontrakt

Michele Morrone - gwiazdor znany ze słynnego erotyku "365 dni" - właśnie dostał propozycję nie do odrzucenia. Aktor podpisał kontrakt z marką Guess, co potwierdził projektant Paul Marciano. Michele Morrone reklamować będzie kolekcję Guess by Marciano, pozując do kampanii, biorąc udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach i pokazach mody.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) Cze 21, 2020 o 10:52 PDT

 

Michele Morrone - film "365 dni" przyniósł mu sławę i pieniądze

Michele Morrone otrzyma oczywiście wypłatę o wiele sowitszą od przeciętnego modela. Swoją sześciocyfrową pensję aktor z pewnością zawdzięcza występowi w "365 dni". Polska produkcja w rekordowym tempie stała się najpopularniejszym filmem na Netflixie, a Michele Morrone stał się topowym gwiazdorem z dnia na dzień. Zagraniczne tabloidy regularnie publikują jego zdjęcia zrobione przez paparazzi i z sesji zdjęciowych.

 

Przeczytaj również: „Ten film romantyzuje porwanie, zniewolenie i toksyczną męskość”: aktywiści z grupy Pro Empower krytycznie o polskim filmie "365 dni"

 

Zobacz także:

Michele Morrone dla marki Guess – kiedy możemy się spodziewać sesji?

Michele Morrone niemal natychmiast podpisał kontrakt z Paulem Marciano. Nie bez znaczenia jest fakt, żę podobno żona projektanta jest wielką fanką filmu i aktora, co miało tylko przypieczętować umowę. Pierwsza sesja planowana jest na połowę lipca 2020 roku. Panowie mają spotkać się w luksusowej willi we Włoszech, a Michele Morrone ma pozować z dwiema kobietami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michele Morrone (@iammichelemorroneofficial) Cze 18, 2020 o 9:56 PDT