Melania Trump oddała hołd księżnej Dianie

Donald Trump wraz z małżonką Melanią i córką Ivanką rozpoczęli w poniedziałek trzydniową wizytę w Wielkiej Brytanii. Prezydencką parę powitali w Pałacu Buckingham brytyjski następca tronu książę Karol i księżna Camilla. Następnie prezydent USA wraz z małżonką spotkali się z Królową Elżbietą II.

Zagraniczne media zwracają uwagę na stylizację Melanie Trump. Zdaniem "Daily Mail" Pierwsza Dama USA swoją kreacją złożyła hołd księżnej Dianie, wybierając biel i czerń - ulubione kolory Lady Diany.

Stylizacja Melanie Trump zachwyciła

Melania Trump na oficjalne powitanie w Pałacu Buckingham postawiła na biel z czarnymi akcentami. Pierwsza Dama USA miała na sobie białą dopasowaną sukienkę do kolana z czarnym kołnierzykiem i czarnym paskiem. Do tej kreacji Melania Trump wybrała biały kapelusz z dużym rondem, również z czarnym akcentem. Trzeba przyznać, że kreacja Pierwszej Damy była bardzo klasyczna i idealna na spotkanie z Królową Elżbietą II.

Zdaniem komentatorów Melania Trump swoją stylizacją oddała hołd Księżnej Dianie, która uwielbiała to połączenie kolorystyczne i niejednokrotnie pokazywała się w kreacjach w tych kolorach.

Brytyjskie media przypominają zdjęcia Księżnej Diany z 1985 roku, gdzie podczas wyścigów konnych w Ascot, Lady Diana założyła bardzo podobny komplet. Zresztą same zobaczcie na zdjęciach.