Irina Shayk i Bradley Cooper: Lady Gaga jest winna rozstania? 

Chociaż spekulacje o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera ciągną się od niemal pół roku, dopiero teraz mamy pewność, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Jak donoszą amerykańskie gazety – modelka wraz z dwuletnią córeczką pary, Leą De Seine, wyprowadziła się z willi aktora. Najprawdopodobniej związek gwiazd zaczął chylić się ku upadkowi za sprawą ostatniego projektu zawodowego Bradleya, filmu “Narodziny gwiazdy”.

Już niedługo po premierze media zaczęły zalewać teorie na temat romansu grających główne role: Bradleya i Lady Gagi. Filmowa chemia między tą dwójką była niezaprzeczalna i z pewnością przyczyniła się do olbrzymiego sukcesu produkcji. O ile napięcie na ekranie można było jeszcze tłumaczyć aktorską kreacją, to występ na tegorocznej gali rozdania Oscarów rzucił poważny cień na związek aktora z Iriną. 

Co prawda Lady Gaga przez cały czas zapewniała, że cały występ był tylko spektaklem i realizacją artystycznej wizji Bradleya, nagranie uwieczniające ich namiętne spojrzenia natychmiast stało się internetowym hitem. Dodatkowo niedługo potem piosenka rozstała się ze swoim narzeczonym, Christianem Carino. Przez cały ten czas Irina milczała.

Irina Shayk: jak modelka znosi koniec związku? 

Wydaje się, że Irina Shayk pogodziła się z zakończeniem związku z Bradleyem Cooperem. W dniu wyprowadzki paparazzi uwiecznili modelkę, gdy wychodziła z salonu kosmetycznego, z uśmiechem rozmawiając przez telefon. Teraz zachodnie portale opublikowały kolejne znamienne zdjęcia. Tym razem Irina została przyłapana na spacerze w Nowym Jorku z agentem modelek, Alimem Kavoussi. Warto zaznaczyć, że oficjalnie nie łączą ich żadne zawodowe relacje, więc najprawdopodobniej było to spotkanie o charakterze prywatnym. Czy to początek nowego związku? Ze względu na podejście Iriny, która trzyma swoje życie osobiste w tajemnicy, na odpowiedź będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Irina Shayk i Bradley Cooper: historia związku 

Bradley Cooper przed związkiem z Iriną Shayk miał opinię kobieciarza. Media często rozpisywały się z jaką łatwością uwodzi kobiety nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim inteligencją, talentem czy ironicznym poczuciem humoru. Z kolei Irina Shayk od lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Pochodząca z Rosji modelka ma aż 12 mln obserwatorów na Instagramie i pracowała dla największych modowych marek, w tym Victoria's Secret. Wcześniej Irina spotykała się ze słynnym piłkarzem i playboyem, Cristiano Ronaldo. 

Gdy cztery lata temu Irina i Bradley zaczęli się spotykać nie wróżono im długiego związku, ale jednocześnie nazywano parą idealną. Zakochani nie afiszowali się ze swoja miłością, a sprawy prywatne zachowywali wyłącznie dla siebie. W 2017 roku na świat przyszła ich córeczka Lea De Seine, którą jeszcze kilkanaście dni temu wychowywali razem w willi aktora.