Melania Trump we Francji

Melania i Donald Trump polecieli do Paryża, żeby wziąć udział w uroczystych obchodach 100-lecia zakończenia I Wojny Światowej. Podczas obchodów, które odbywały się przed Łukiem Triumfalnym z udziałem między innymi par prezydenckich USA i Francji, oczy wszystkich zwrócone były na Melanię Trump, która na tę okazję wybrała stonowaną, ale niezwykle elegancką kreację. Pierwsza dama postawiła na szarość w różnych jego odcieniach i swoją stylizacją przyćmiła pierwszą damę Francji Brigitte Macron.

Melania Trump we Francji: jej stylizacją zachwycają się wszyscy

Stylizacja Melanii Trump podczas wizyty we Francji była strzałem w dziesiątkę. Melania Trump na uroczystości pod Łukiem Triumfalnym założyła szarą sukienkę z długim rękawem, zapinaną pod szyję i z paskiem w talii. Sukienka od pasa w dół była rozkloszowana, a pod szyją przewiązana szeroką szarfą.

Do tego pierwsza dama USA wybrała płaszcz, również w szarym kolorze, ale innym odcieniu oraz czarne wysokie szpilki. To była jedna z lepszych stylizacji pierwszej damy, idealnie dobrana na tak ważną uroczystość.

Swoim strojem Melania Trump przyćmiła Brigitte Macron, która chociaż postawiła na klasyczne kolory, to jej stylizacja była raczej nudna i niczym się nie wyróżniała.

Jak Wam się podobał strój Melanii Trump we Francji?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez BrigitteMacron.France(@brigittemacron.france) Lis 11, 2018 o 7:33 PST