Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle i książę Harry podzielili się pięknym, czarno białym zdjęciem, na którym oboje siedzą roześmiani na trawie, a księżna Meghan trzyma głowę na kolankach Harry’ego. Jedną rękę położyła na wyraźnie zaokrąglonym brzuchu, wskazując, że jest w ciąży. Rzecznik pary potwierdził radosną nowinę.

- Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są przeszczęśliwi, spodziewając się swojego drugiego dziecka.

Autor zdjęcia i bliski przyjaciel Meghan i Harry'ego, fotograf Misan Harriman, na Twitterze podzielił się gratulacjami dla przyszłych rodziców.

Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej, a teraz, moja przyjaciółko, jestem zaszczycony, że mogę uchwycić jej rozkwit. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej wiadomości.

ZOBACZ TEŻ: 

Meghan Markle wyznała, jak strasznie czuła się po porodzie: „Miałam chwile bezradności, byłam zmęczona. Nie było łatwo.”

Meghan Markle w ciąży mimo traumy

Meghan Markle nie kryje swojej radości z powodu kolejnej ciąży. Szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Płeć dziecka i planowana data porodu wciąż pozostają nieznane. Przypominamy, że jest to trzecia ciąża księżnej, która zdecydowała się na kolejnego potomka mimo traumy, jaka spotkała ją w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to podzieliła się bardzo osobistą historią na łamach „The News York Times”, w której opowiedziała o niewyobrażalnym ból, jaki był związany z poronieniem i utratą drugiej ciąży.

Warto dodać też, że choć Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków na brytyjskim dworze, to nie wypływa to na ich prawo do dziedziczenia tronu. Przyszły potomek księcia i księżnej Sussex będzie na ósmym miejscu w kolejce do królewskiej korony. Jego starszy brat Archie jest zaś na siódmym.

ZOBACZ TEŻ: Już jest pierwszy podcast księcia Harry'ego i Meghan Markle „2020 Archewell Audio Holiday Special”