Pierwszy podcast księcia Harry'ego i Meghan Markle „2020 Archewell Audio Holiday Special” 

Na Spotify od 29 grudnia można już wysłuchać 34-minutowego podcastu prowadzonego przez Harry'ego i Meghan Markle. O czym jest pierwszy odcinek zatytułowany „2020 Archewell Audio Holiday Special”? Tak jak zapowiadała wcześniej była książęca para, w pierwszej części cyklu podcastów pojawili się goście m.in. Stacey Abrams, Christina Adane, Tyler Perry, Elton John, Tyler Perry czy James Corden. Warto doczekać do końca nagrania, bo w finale podcastu występuje jeszcze jeden, wyjątkowy gość.

Zobacz też:  Meghan Markle zainwestowała w nowy biznes! Czym teraz zajmuje się żona księcia Harrego?

Seria podcastów Meghan i Harry’ego miała dotyczyć bieżących wydarzeń. Dlatego pierwszy odcinek poświęcony jest podsumowaniu roku 2020, który doświadczył cały świat pandemią, strachem o zdrowie najbliższych i gospodarczym kryzysem. Podcast zaczyna się od wypowiedzianego przez Harry’ego: „2020, to rok, który..”, a zaproszeni goście kończą zdanie, wyznając, czego nauczył ich ten trudny rok.

"Czujemy strach, jesteśmy odizolowani". Książę Harry i Meghan opublikowali film na Instagramie

Bywa smutno, ale i wzruszająco oraz optymistycznie. Na końcu można usłyszeć chór gospel, który wystąpił na niezapomnianym ślubie książęcej pary i jeszcze coś, bardzo uroczego. Nie będziemy spoilerować – warto to usłyszeć samemu.

Meghan Markle i książę Harry w maseczkach dostarczają jedzenie potrzebującym. To wideo jest hitem