Marzena Rogalska odeszła z TVP

Marzenę Rogalską na antenie TVP mogliśmy oglądać od 12-stu lat - wraz z Tomaszem Kammelem stanowili duet prowadzących program „Pytanie na Śniadanie”. Niespodziewanie w lutym dziennikarka ogłosiła koniec współpracy ze stacją. Zszokowani fani i koledzy z branży doczekali się oficjalnego oświadczenia, które Rogalska opublikowała na swoim fanpage:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”.

P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa. - czytamy na Facebooku dziennikarki.

Jednym z powodów tej decyzji miało być zmęczenie i przepracowanie, o czym Marzena Rogalska powiedziała we wzruszającym wywiadzie z Beatą Sadowską:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli.

Długi odpoczynek od mediów nie jest jednak jej pisany, bo z rozmowy dowiadujemy się też, że dziennikarki prawdopodobnie nawiązały dłuższą współpracę.

Zobacz też: Izabella Krzan: kim jest gwiazda, która zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie"?

Marzena Rogalska z nowym projektem

Mentalist.pl to platforma z wykładami, warsztatami i innymi treściami dotyczącymi samorozwoju. Jej założycielką i pomysłodawczynią jest Beata Sadowska, która niedawno ogłosiła współpracę z Marzeną Rogalską. Dziennikarka już w ten piątek ma poprowadzić wykład na www.mentalist.pl, a w niedzielę wszyscy fani mogą spotkać się z nią na instagramowym LIVE na profilu platformy. Przypomnijmy, że była prowadząca „Pytania na Śniadanie” ma też swoją audycję w Radiu Złote Przeboje - w każdy piątek o godzinie 14.