Izabella Krzan zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na śniadanie"

Marzena Rogalska razem z Tomaszem Kammelem tworzyli jeden z najpopularniejszych duetów "Pytania na śniadanie". Po ogłoszeniu decyzji dziennikarki o odejściu z telewizji publicznej, w środę w porannym programie obok Tomasza Kammela pojawiła się nowa gwiazda TVP - Izabella Krzan.

"Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem, startujemy w Dwójce o 7.55.
Prosimy o raporty pogodowe i komentarze do rozmów - bądźmy razem do 11.15, dobrego dnia" - taka informacja pojawiła się na Facebooku "Pytania na śniadanie". Co wiemy o nowej prowadzącej "PnŚ"?

Przeczytaj także: Agata Młynarska w punkt skomentowała odejście Marzeny Rogalskiej z TVP: dziennikarka dała cenną radę swojej koleżance

Kim jest Izabella Krzan?

26-letnia Izabella Krzan pochodzi z Olsztyna i zajmuje się modelingiem. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co dało jej przepustkę do wzięcia udziału w konkursie Miss Universe. Niestety nie dostała się do finałowej trzynastki. Pani Iza w 2011 roku zdobyła również koronę Miss Nastolatek Warmii i Mazur.

Izabella Krzan znana jest widzom głównie jako hostessa w "Kole Fortuny", a także jako jedna z prowadzących Sylwestra z Dwójką. Gwiazda współprowadziła także razem z Maciejem Kurzajewskim program "Czar par". Pasjami Izy były siatkówka oraz taniec towarzyski, w którym zdobyła międzynarodową klasę taneczną A w tańcach standardowych oraz B w latynoamerykańskich.

Czy moda gwiazda zostanie w "Pytaniu na śniadanie" już na stałe tego na razie nie wiadomo. Jedno jest pewne, prezenterka już po pierwszym swoim debiucie skradła serca widzów.

Iza jest super i z Tomkiem stworzą super duet!

Podoba mi się zamiana pani Iza bardzo pasuje do pana Tomka. Będę oglądać tę parę.

Przeczytaj także: Nowy kanał TVP Kobieta w ogniu krytyki. "Obraz uśmiechniętej kobiety w różu, przy garach z dzieckiem i pucującej kaktusy"

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem,...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021