Kamila Szczawińska - kim jest polska modelka?

Kamila Szczawińska to jedna z najbardziej rozpoznawanych polskich modelek. Swoją karierę rozpoczęła w 2001 roku, gdy podpisała kontakt ze znaną agencją modelek. Szybko podbiła świat modelingu i osiągnęła liczne sukcesy poza granicami Polski. Chodziła po wybiegach największych domów mody, takich jak: Giorgio Armani, Gucci, czy Valentino. Później współpracowała również m.in. z Chanel czy Marc Jacobsem. Mimo ogromnych sukcesów, modelka zniknęła na jakiś czas z wybiegów i poświęciła się rodzinie.

Kamila Szczawińska - dzieci

Po 6-letniej przerwie Kamila Szczawińska wznowiła kontakt z agencją modelek z Mediolanu. W czasie przerwy wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci, Julka i Kaliny. Od dwunastu lat gwiazda jest w szczęśliwym związku małżeńskim, a jej rodzina już niedługo nieco się powiększy. Na instagramowym profilu 36-latki pojawił się wpis, w którym gwiazda pochwaliła się widocznym ciążowym brzuszkiem. Okazuje się, że Kamila Szczawińska spodziewa się dziecka i jest w 7. miesiącu ciąży! Modelka i cała jej rodzina powitają na świecie maluszka już w kwietniu.

 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. Anna Lewandowska napisała: „Woooooooow mycha! Spełniasz kolejne marzenie, gratulacje”, a Paulina Krupińska pogratulowała koleżance takim komentarzem: „Czekamy na cudeńko kochane!”. My również przyłączamy się do gratulacji i wyczekujemy narodzin maluszka.

ZOBACZ TEŻ: Godzina narodzin - to wtedy na świat przychodzi najwięcej dzieci

Kamila Szczawińska i baby boom w show-biznesie

Warto dodać, że Kamila Szczawińska to nie jedyna gwiazda, która spodziewa się obecnie dziecka. W ciąży jest m.in. Klaudia Halejcio. Na drugie dziecko czekają też Meghan Markle i książę Harry. Mamą już niebawem zostanie także Ida Nowakowska