Krzysztof Sadowski z Tęczowego Music Boxu – kariera

Kariera Krzyszotofa Sadowskiego nieco przeminęła w związku z wiekiem artysty i faktem, że już od dawna nie występuje on w telewizji. Jednak, gdy prowadzony przez niego program transmitowany był na ekranach telewizorów – wówczas aspirował on do miana prawdziwego celebryty. Czy sława i złudzenie wszechmocy mogły nakłonić mężczyznę do dopuszczenia się czynów karalnych?

Krzysztof Sadowski to polski pianista, organista i kompozytor jazzowy. Swój debiut miał w połowie lat 50. XX w. W 1957 zapoczątkował zespół Modern Combo. 

Kobiety z Tęczowego Music Boxu

Dziś dosłownie „kobiety”, kiedyś dziewczynki. Po wielu latach panie występujące w telewizji u boku Krzysztofa Sadowskiego postanowiły przerwać milczenie. Jaki był powód? Być może w pewnym sensie pogodziły się z traumą z dzieciństwa bądź na tyle ją w sobie oswoiły, by móc wyznać światu prawdę. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że do prokuratury wniosły oskarżenie dwie kobiety, które miały być gwałcone przez Krzysztofa Sadowskiego przed ukończeniem 15-stego roku życia. Już ponad 20 kobiet zgłosiło informując, że także były ofiarami Krzysztofa Sadowskiego.

Postępowanie początkowo prowadziła Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów. Teraz, sprawą ma się zająć Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Jaka jest skala pedofilii w show-biznesie?

Zielke „Sadowski stworzył sobie system wyszukiwania ofiar”: